ik6.jpg
4. svibnja 2016.

AITAC d.o.o. traži informatičara (m/ž)

Informatičar (m/ž)

AITAC društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u brodogradnji i industriji

Tvrtka AITAC d.o.o. ima misiju projektiranja plovnih izazova. Višegodišnje iskustvo u projektiranju brodova, naročito megajahti i kruzera visokog stupnja složenosti te vrhunskih zahtjeva u korist naših klijenata, omogućilo nam je brz i stabilan rast poslovanja te otvaranje ureda i podružnica u nekoliko Europskih zemalja (Hrvatska, Njemačka, Nizozemska, Francuska). U našem svakodnevnom radu kontinuirano ulažemo u napredak i edukaciju vlastitog tima stručnjaka koji su temelj uspjeha naše tvrtke.

Opis posla

Zbog povećanih obaveza u našem IT odjelu, zainteresirani smo za pronalaženje i povremeni angažman studenta, na poslovima administriranja i održavanja IT infrastrukture. Bila bi riječ o radu 2-3 dana tjedno, ovisno o studentskim obavezama, sve podložno dogovoru.

Navedeno radno mjesto uključuje rad u Windows, Unix i Linux okruženju, administriranje i održavanje sustava, popravke hardvera i komunikaciju s korisnicima. Poželjno je poznavanje nekog programskog jezika no nije uvjet.

Molili bi da zainteresirani ispune upitnik na sljedećoj poveznici: