13. listopada 2017.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

održat će se na Tehničkom fakultetu u Rijeci u srijedu, 18. listopada 2017., od 9 do 13 sati.

Molimo studente i profesore da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr) kako bi u slučaju veće posjećenosti unaprijed mogli planirati veće kapacitete za obrok zahvalnosti, a u slučaju male posjećenosti dodatno obavještavati studente i zaposlenike. Vidimo se na akciji!

danas

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.

danas

Prof. dr. sc. Marko Čanađija dobitnik Nagrade Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti za 2023. godinu

Predsjedništvo HAZU na redovitoj sjednici, održanoj 27.03.2024., donijelo je Odluku o dodjeli Nagrade HAZU za najviša znanstvena i umjetnička dostignuća u Republici Hrvatskoj za 2023. godinu za područje tehničkih znanosti redovitom profesoru Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci dr. sc. Marku Čanađiji.

Sliding Mode Control: fundamentals, structures, applications

U četvrtak 18.4.2024. u vremenu od 8-11h u dvorani P4, Prof. Stefan Brock sa Poznan University of Technology, Institute of Robotics and Machine Intelligence, Division of Control and Industrial Electronics održati će predavanje pod naslovom ”Sliding Mode Control: fundamentals, structures, applications”.

12. travnja 2024.

Konferencija KVARNER 2030. – energetsko čvorište Europske unije

Na konferenciji održanoj 12. travnja 2024. u Opatiji u organizaciji Novog lista jedan od sudionika je i prof. dr. sc. Lado Kranjčević, dekan Tehničkog fakulteta s izlaganjem na temu zelene energije.

12. travnja 2024.

Koncert studentskog zbora AXIS

Studentski zbor AXIS (zbor studenata medicine koji studiraju na hrvatskom i engleskom jeziku) u utorak, 16.04.2024. s početkom u 19:30 u MRAMORNOJ DVORANI POMORSKOG I POVIJESNOG MUZEJA HRVATSKOG PRIMORJA održati će svoj 14. koncert u humanitarne svrhe.

11. travnja 2024.

Terenska nastava - RHE Velebit