Zavod za računarstvo

2. svibnja 2020.

CROZ Virtual Job Fair

Tvrtka CROZ će u petak 15.05.2020. od 10h na virtualnom Zoom štandu ugostiti sve zainteresirane studente, ispričati im sve što ih zanima o CROZ-u, tehnologijama, projektima i praksama.

Tijekom prethodnih godina tvrtka CROZ je u ovo vrijeme sudjelovala na raznim fakultetima na njihovim Job Fair događajima. Kako je zbog situacije vezane za COVID-19 ove godine sve otkazano, tako su i studenti ostali bez jednog od glavnih kanala pomoću kojeg su mogli doći do raznih informacija o potencijalnim poslodavcima i studentskim praksama.

Zbog navedenoga, tvrtka CROZ odlučila je organizirati CROZ Virtual Job Fair.
Tako će u petak 15.05.2020. od 10h na virtualnom Zoom štandu ugostiti sve zainteresirane studente, ispričati im sve što ih zanima o CROZ-u, tehnologijama, projektima i praksama.

Budući da je događaj organiziran online ne postoji zapreka da sudjeluju studenti sa raznih fakulteta. CROZ je prisutan u Zagrebu i Rijeci pa je i sam događaj primarno namijenjen studentima zagrebačkog i riječkog sveučilišta.

Na sljedećoj poveznici možete pronaći više detalja: