9. travnja 2018.

Festival znanosti 2018. godine

Kreće 16. Festival znanosti.

Naglašena tema 16. po redu Festivala znanosti su „Otkrića“ . Festival znanosti održava se u više od 20 gradova Hrvatske. U Rijeci Festival znanosti ima više od 150 događanja, koja će se održavati na 23 lokacije, a svojim bogatim programom obuhvatit će sve uzraste.

Organizator Festivala znanosti je udruga „Zlatni rez“,  a suorganizatori: Prirodoslovni muzej Rijeka, Akademsko astronomsko društvo Rijeka, Društvo matematičara i fizičara, Udruga za razvoj visokoga školstva Universitas i Sveučilišna knjižnica Rijeka. Glavni pokrovitelj Festivala znanosti je Sveučilište u Rijeci, koje ove godine obilježava 45. obljetnicu.

Ukoliko ne stignete ni na jednu manifestaciju iz našeg bogatog programa, svakako možete posjetiti info-štand Festivala znanosti na Korzu od 11. – 20. travnja 2018. od 10.00 do 15.00 sati

Otvorenje Festivala znanosti upriličit će se u ponedjeljak,  16. travnja 2018., u Gradskoj vijećnici Grada Rijeke s početkom u 11.00 sati, nakon čega slijedi tribina udruge Universitas

„Eureka u svakome od nas“.

Detaljan program Festivala u cijeloj Hrvatskoj nalazi se na www.festivalznanosti.hr

Veselimo se susretu!

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.