6. studenoga 2019.

„Fireside Chat & Networking” - Lansiranje Startup Grind Rijeka s prvim gostom Andrijom Čolakom

Studeni je mjesec poduzetništva te u subotu, 9. studenog 2019. u RiHub-u u Rijeci s početkom u 18h održat će se I. događaj „Fireside Chat & Networking”.

„Fireside Chat & Networking” održava se u zajedničkoj organizaciji sa Startup Grind Rijeka, riječkom podružnicom najveće neovisne startup zajednice u svijetu, koja aktivno educira, inspirira i povezuje više od 2 milijuna poduzetnika u 600 gradova iz 125 zemalja! Naš prvi gost je Andrija Čolak, riječki osnivač i direktor Surf'n'Fries-a te drugih uspješnih tvrtki.

Osnovan u Silicijskoj dolini (SAD), Startup Grind je pomogao milijunima poduzetnika da izgrade svoje poslovanje, povežu se sa strateškim partnerima i osiguraju financiranje. Startup Grind Rijeka zalaže se za promociju grada Rijeke i regije kao Tehnološkog centra Hrvatske.

Naučite zajedno nešto novo ovu subotu, upoznajte nove prijatelje i budite dio riječke startup generacije!

ŠTO: Lansiranje Startup Grind Rijeka s prvim gostom Andrijom Čolakom
KADA: Subota, 9. studenog 2019. u 18h
GDJE: RiHub, Ul.
Ivana Grohovca 1/a, 51000 Rijeka

Ulaz je slobodan sa prethodnom registracijom na web-stranici: https://bit.ly/2JJTfAf

Veselimo se Vašem dolasku u subotu!

Više možete pročitati na web-stranici: www.startupgrind.com/rijeka

danas

Natječaj za prikupljanje ponuda za zakup poslovnog prostora

Rok za davanje ponuda je 25. studeni 2019. do 12 sati.

13. studenoga 2019.

Objavljen Natječaj

za dodjelu nagrade najuspješnijem/joj studentu/ici s invaliditetom u ak. god. 2018./2019.
    Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom u akademskoj godini 2018./2019.

13. studenoga 2019.

Javni poziv za prijavu projekata

koji se odnose na kulturne, sportske, znanstvene i edukacijske aktivnosti koje su isključivo namijenjene studentima

12. studenoga 2019.

21. međunarodna regata u mornarskom veslanju - Portorož

Tehnički fakultet je ostvario zapažen rezultat na međunarodnoj veslačkoj regati u Sloveniji.

11. studenoga 2019.

Otvorene prijave za Realizator Learn & Mingle modul

LEARN & MINGLE interaktivni je modul case study natjecanja Realizator s ciljem učenja, umrežavanja i druženja. Tri događanja bit će održana u kreativnom centru Ri.Hub (Ivana Grohovca 1a, Rijeka).

11. studenoga 2019.

Meni od 11. do 15. studenog 2019.