8. studenoga 2018.

Godišnja Elmer L Hann nagrada "Society of Naval Architects and Marine Engineers" za najbolji rad u brodogradnji

Na svečanom "Ship Production Symposium - 2018.", održanoj u SAD-u nagradu za najbolji rad dobio je doc. dr. sc. Damir Kolić za "Lean IHOP Transformation of Shipyard Erection Block Construction", zajedno s autorima izv. prof. Sašom Sladićem i prof. dr. sc. Richardom Storchom.

Danas
      danas

STEM Games 2019. godine

I na ovogodišnjim STEM Gamesima ekipe Tehničkog fakulteta su postigle zapažene rezultate.

Jučer

Meni od 27. svibnja do 02. lipnja 2019.

Svibanj 2019
      24. svibnja 2019.

RITEH RUN TEAM ponovo uspješan

RITEH RUN TEAM osvojio je 2. mjesto u poslovnoj utrci B2Run u kategoriji srednjih tvrtki

23. svibnja 2019.

Održavanje prvog elektrotehničkog Hackathona u Hrvatskoj: eHackIt

U sklopu studentskog natjecanja Elektroboj, 1. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva održat će se prvi elektrotehnički Hackathon u Hrvatskoj.

23. svibnja 2019.

Održana je terenska nastava

Studenti preddiplomskog stručnog studija strojarstva Tehničkog fakulteta u sklopu terenske nastave iz kolegija Obradni strojevi, Alati i naprave, dana 22. svibnja 2019. posjetili su poduzeća Kern d.o.o. u Kozini te Kolektor Orodjarna d.o.o., LIV Systems d.o.o. i Kolektor ATP d.o.o. u Postojni.

22. svibnja 2019.

NajProfesor/ica

INA poziva studente da odaju priznanja najboljim srednjoškolskim profesorima kroz natječaj NajProfesor/ica.