1. listopada 2019.

Hackathon - natjecanje

ReversingLabs, threat intelligence kompanija sa sjedistem u Bostonu te razvojnim centrom u Zagrebu održati će hackathon - natjecanje gdje timovi u kratkom vremenskom razdoblju nastoje izraditi sto kvalitetnije rješenje za zadani izazov.

Prijave su započele 23. rujna 2019., a više detalja nalazi se na linku  https://register.reversinglabs.com/hackathon

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radno mjesto diplomirani knjižničar/ka

Sistematski pregled

Temeljem Zakona o zdravstvenoj zaštiti Zavod za javno zdravstvo i Tehnički fakultet organiziraju sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija (prvi put upisani u ak.god. 2019./2020.).

Obilježavanje Dana darivatelja krvi u RH

Povodom nadolazećeg Dana darivatelja krvi u Republici Hrvatskoj, koji se obilježava 25. listopada, Društvo Crvenog križa Primorsko-goranske županije ove je godine predstavilo promotivni materijal nastao u suradnji s Veleučilištem u Rijeci.

Job.Fair i Dan otvorenih laboratorija 2019

Dana 24. listopada 2019. godine na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održat će se JOB.FAIR manifestacija i Dan otvorenih laboratorija.

21. listopada 2019.

Državne stipendije u STEM područjima znanosti

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka.

Sajam stipendija i visokog obrazovanja 2019

Tehnički fakultet u Rijeci sudjelovao je na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja održanom u Zagrebu i Rijeci.