Zavod za računarstvo

17. veljače 2017.

Prijave na natjecanje Google Hash Code 2017

Imate li želju naučiti nešto novo? Družiti se sa drugim studentima i ljudima iz industrije? Volite se natjecati i pomicati svoje granice? Ukoliko je odgovor na ova pitanja "Da" pozivamo Vas da nam se pridružite na Google Hash Code 2017 natjecanju.

Google Hash Code 2017 je timsko natjecanje iz programiranja organizirano od strane kompanije Google u kojem sudjeluju timovi iz cijele Europe, zapadne Azije i Afrike.

Skupite tim ljudi (od 2 do 4 natjecatelja po timu), prijavite se na HUB Sveučilišta u Rijeci i odaberite svoj omiljeni programski jezik koji će vam poslužiti u rješavanju stvarnog problema iz industrije. Budite spremni dati svoj maksimum jer najbolji timovi odlaze na veliko finale u Pariz gdje mogu osvojiti vrijedne nagrade.

Prijave timova su besplatne i traju do srijede, 22. Veljače 2017., 12:00. Kako bi osigurali dovoljno mjesta, poklon-rekvizita, priključaka struji i internetu za natjecatelje, ukupan broj timova je ograničen na 6.

Prijave i ostale informacije: g.co/hashcode

Informacije o vremenu i mjestu održavanja

Četvrtak, 23. Veljače 2017., 18:30 - 22:30
Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci
Informacije o mjestu održavanja natjecanja na fakultetu biti će poslane timovima nakon zatvaranja prijava.
Kontakt: pperkov@riteh.hr