shutterstock_175644863.jpg
6. lipnja 2018.

Studentski izbori 2018. - rezultati 1. izbornog kruga

Objavljeni rezultati za studentske izbore za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica sveučilišta u Rijeci 2018.

Objava Izbornog povjerenstva Tehničkog fakulteta u Rijeci

Sljedeće izborne jedinice ostale su nepopunjenje:

• I. izborna jedinica – preddiplomski sveučilišni, diplomski sveučilišni i preddiplomski stručni studiji strojarstva i brodogradnje
    • 4 predstavnička mjesta
  • II. izborna jedinica – preddiplomski sveučilišni i diplomski sveučilišni studiji elektrotehnike i računarstva i preddiplomski stručni studij elektrotehnike
    • 4 predstavnička mjesta
  • III. izborna jedinica – poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studiji
    • 2 predstavnička mjesta

OBJAVA O RASPISIVANJU DODATNIH IZBORA BITI ĆE PRAVOVREMENO OBJAVLJENA SUKLADNO TOČKI IX. PRAVILNIKA O PROVEDBI IZBORA ZA IZBOR STUDENTSKIH PREDSTAVNIKA U STUDENTSKI ZBOR SVEUČILIŠTA U RIJECI I STUDENTSKE ZBOROVE SASTAVNICA SVEUČILIŠTA U RIJECI
    Srpanj 2018
      20. srpnja 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje izbora

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

Lipanj 2018
      6. lipnja 2018.

Studentski izbori 2018. - rezultati 1. izbornog kruga

4. lipnja 2018.

RITEH STEM GAMES 2018.

Studenti i studentice Tehničkog fakulteta u Rijeci uspješno su sudjelovali na međunarodnom natjecanju pod nazivom STEM Games koje se održalo u Poreču od 08.-13.05.2018.

Svibanj 2018
      28. svibnja 2018.

Studentski izbori 2018. - liste kandidata

Objavljene liste kandidata za studentske izbore za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica sveučilišta u Rijeci 2018