12. listopada 2020.

Javni poziv za prijavu projekata

Studentski centar Rijeka u suradnji s Povjerenstvom za raspodjelu naknade za posredovanje pri obavljanju studentskih poslova objavio je dana 07.10.2020. godine Javni poziv za prijavu projekata koji se odnose na kulturne, sportske, znanstvene i edukacijske aktivnosti koje su isključivo namijenjene studentima. Pozivamo studente pojedince, studentske organizacije i grupe studenata da prijave svoje projekte najkasnije do 07.11.2020. godine.

Sve informacije o Pozivu možete pronaći na internetskoj stranici Studentskog centra Rijeka:

Za sve upite vezane uz Poziv možete se obratiti putem elektroničke pošte na adresu: projekti@scri.hr ili telefonom na broj 099 382 6404.

danas

Natječaj za dodjelu stipendija/financijskih pomoći

iz programa „Solidarnost Fonda „Aleksandar Abramov“ u 2020./2021. ak. god. objavljen je na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci. Prijave na natječaj otvorene su do 19. veljače 2021. godine do 12:00 sati. Više na poveznici

"Hull Detail Engineering and work preparation" - ONLINE PREDAVANJE

Petak - 29.1.2021. u 10h
    Naslov: "ROYAL IHC Hull Detail Engineering and Work Preparation" (kratak sadrzaj u prilogu)
    Predavač: Maja Radolović
    LINK: https://bbb.riteh.hr/b/mar-ywy-ty4

NATJEČAJ za upis na programe cjeloživotnog učenja - programe razlikovne edukacije

NATJEČAJ za upis na programe cjeloživotnog učenja - razlikovne edukacije za upis na sveučilišne diplomske studije strojarstva, brodogradnje, elektrotehnike i računarstva.

25. siječnja 2021.

Meni od 25. do 29. siječnja 2021.

20. siječnja 2021.

Uvodno predavanje IEEE SB Rijeka

IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci će organizirati online meeting u kojem je cilj potražiti nove, mlade i ambiciozne studente koji su spremni biti dio najveće međunarodne neprofitne profesionalne organizacije te upoznati studenete sa radom samog IEEE-a.

19. siječnja 2021.

OBAVIJEST - Upis kolegija u ljetni semestar ak.god. 2020./2021.

Upisi će se obavljati na daljinu („on-line”) ISVU-studomat aplikacijom i elektroničkom poštom u ponedjeljak 22.02. i utorak 23.02.2021.