shutterstock_175644863.jpg
27. listopada 2020.

Ažurirana lista kandidata za 3. krug izbora predstavnika u Studentski zbor

U nastavku se nalazi ažurirana konačna lista kandidata za 3. krug izbora predstavnika u Studentski zbor.

Glasovanje u 3. krugu izbora održat će se u srijedu 28.10.2020. godine od 08:00 do 20:00 sati.

Više informacija o studentskim izborima moguće je pronaći na sljedećoj poveznici: https://sz.uniri.hr/izbori.

Lista kandidata

26. siječnja 2021.

Humanitarni kviz 29.1.

Studentski zbor organizira humanitarni kviz općeg znanja kako bi pomogli kolegama čije su obitelji oštećene u potresima koji su potkraj prošle godine pogodili područje Banovine. Više informacija na poveznici.

19. studenoga 2020.

IAESTE natječaj za inozemnu praksu

Želiš usavršiti svoje znanje, putovati diljem svijeta i steći nezaboravna iskustva? Prijavi se na IAESTE natječaj za inozemne prakse! Imaš vremena do 04.prosinca 2020. Više informacija možete pronaći na poveznici ispod.

27. listopada 2020.

Ažurirana lista kandidata za 3. krug izbora predstavnika u Studentski zbor