7. srpnja 2017.

Moj Zaba Start natječaj

Natječaj je otvoren za profitne i neprofitne institucije (škole, vrtići, fakulteti)

Imate super projekt ili ideju? Nedostaje vam financijska potpora za realizaciju?

Imamo rješenje – započeo je novi ciklus natječaja Moj Zaba Start za najbolje projekte iz područja: Poduzetništvo, Kultura i znanost Društvo.

Prijave su otvorene do 31. srpnja 2017.

Saznajte više o uvjetima natječaja, prijavite svoj projekt i krenimo zajedno do cilja!

Poduzetništvo – natječaj za najbolje projekte iz područja novih tehnologija, razvoja novih proizvoda i inovacija

Kultura i znanost – natječaj za najbolje projekte iz područja kulture, obrazovanja i znanosti

Društvo – natječaj za najbolje projekte iz područja društvene zajednice

Želimo vam puno sreće!

Vaša Zagrebačka banka

17. travnja 2018.

Posjet seminaru BUDUĆNOST UGODNOG STANOVANJA

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci već drugu godinu organizira posjet seminaru Budućnost ugodnog stanovanja – BUS 2018, koji će se održati u Zagrebu 5.5.2018. na Arhitektonskom/Građevinskom fakultetu.

17. travnja 2018.

Predavanje na Pomorskom fakultetu

Dana 20. travnja 2018. u 12 sati u Velikoj vijećnici Pomorskog fakulteta u Rijeci održat će se predavanje "Objavljivanje rezultata znanstvenih istraživanja - kako odabrati THE časopis" dr. sc. Bojana Macana, voditelja Centra za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković.

16. travnja 2018.

Prethodno savjetovanje u postupku javne nabave

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u otvorenom postupku javne nabave Ev. broj: MV 1-18, naručitelja Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta.

16. travnja 2018.

Meni od 16. do 20. travnja 2018.

13. travnja 2018.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

održat će se na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 18. travnja 2018., od 9 do 13 sati. Molimo studente i profesore da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr). Vidimo se na akciji!

11. travnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog Praznika rada 1. svibnja, u ponedjeljak 30. travnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.