7. srpnja 2017.

Moj Zaba Start natječaj

Natječaj je otvoren za profitne i neprofitne institucije (škole, vrtići, fakulteti)

Imate super projekt ili ideju? Nedostaje vam financijska potpora za realizaciju?

Imamo rješenje – započeo je novi ciklus natječaja Moj Zaba Start za najbolje projekte iz područja: Poduzetništvo, Kultura i znanost Društvo.

Prijave su otvorene do 31. srpnja 2017.

Saznajte više o uvjetima natječaja, prijavite svoj projekt i krenimo zajedno do cilja!

Poduzetništvo – natječaj za najbolje projekte iz područja novih tehnologija, razvoja novih proizvoda i inovacija

Kultura i znanost – natječaj za najbolje projekte iz područja kulture, obrazovanja i znanosti

Društvo – natječaj za najbolje projekte iz područja društvene zajednice

Želimo vam puno sreće!

Vaša Zagrebačka banka

19. veljače 2018.

Meni od 19. do 23. veljače 2018.

Rijeka psihologije

Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore! Opširnije na http://www.rijekapsihologije.org/ .

Sudjelovanje na Sajmu fakulteta

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci predstavio se na manifestaciji Bjelovarsko-bilogorske županije.

12. veljače 2018.

Meni od 12. do 16. veljače 2018.

Predavanje dr. sc. Marina Prebega

U petak, 16.2.2018. godine u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta će se održati predavanje dr. sc. Marina Prebega.

9. veljače 2018.

Radionica Sveučilišnog savjetovališnog centra

Radionica Asertivnost za početnike će se održati 21. 2. 2018. u prostorijama SSC-a od 14-16h. Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)