7. srpnja 2017.

Moj Zaba Start natječaj

Natječaj je otvoren za profitne i neprofitne institucije (škole, vrtići, fakulteti)

Imate super projekt ili ideju? Nedostaje vam financijska potpora za realizaciju?

Imamo rješenje – započeo je novi ciklus natječaja Moj Zaba Start za najbolje projekte iz područja: Poduzetništvo, Kultura i znanost Društvo.

Prijave su otvorene do 31. srpnja 2017.

Saznajte više o uvjetima natječaja, prijavite svoj projekt i krenimo zajedno do cilja!

Poduzetništvo – natječaj za najbolje projekte iz područja novih tehnologija, razvoja novih proizvoda i inovacija

Kultura i znanost – natječaj za najbolje projekte iz područja kulture, obrazovanja i znanosti

Društvo – natječaj za najbolje projekte iz područja društvene zajednice

Želimo vam puno sreće!

Vaša Zagrebačka banka

Jučer
    Rujan 2017
      20. rujna 2017.

Obavijest o održavanju javnog izlaganja

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na sveučilišnom poslijediplomskom studiju pristupnika Dinka Đurđevića, mag. ing. oecoing. održat će se u petak 29. rujna 2017. godine s početkom u 10.00 sati u prostoriji U2.
      19. rujna 2017.

Prijave na Cisco edukaciju za rad s računalnim mrežama

U tijeku su prijave na edukaciju za stjecanje praktičnih znanja u održavanju i implementaciji računalnih mreža, prema programu i uz podršku vodeće svjetske kompanije na području mrežnih tehnologija - Cisco.

IEEEXtreme_11.0

Otvorena Skriptarnica

Od 18. rujna 2017. otvorena je Skriptarnica Radno vrijeme je od 7:30 do 15:30 sati.

3DEXPERIENCE event

U sklopu potpisivanja sporazuma o osnivanju 3DEXPERIENCE STEM Lab-a (RiTeh-CADCAM Group-AITAC) održat će se brojne prezentacije i prikazi CAD mogućnosti 3DEXPERIENCE platforme.