7. srpnja 2017.

Moj Zaba Start natječaj

Natječaj je otvoren za profitne i neprofitne institucije (škole, vrtići, fakulteti)

Imate super projekt ili ideju? Nedostaje vam financijska potpora za realizaciju?

Imamo rješenje – započeo je novi ciklus natječaja Moj Zaba Start za najbolje projekte iz područja: Poduzetništvo, Kultura i znanost Društvo.

Prijave su otvorene do 31. srpnja 2017.

Saznajte više o uvjetima natječaja, prijavite svoj projekt i krenimo zajedno do cilja!

Poduzetništvo – natječaj za najbolje projekte iz područja novih tehnologija, razvoja novih proizvoda i inovacija

Kultura i znanost – natječaj za najbolje projekte iz područja kulture, obrazovanja i znanosti

Društvo – natječaj za najbolje projekte iz područja društvene zajednice

Želimo vam puno sreće!

Vaša Zagrebačka banka

21. srpnja 2017.

Obrana doktorske disertacije

Ivan Volarić, mag. ing. el. branit će doktorsku disertaciju u ponedjeljak 4. rujna 2017. u 11 sati u Vijećnici.
    20. srpnja 2017.

Radna skupina

Osnovana je Radna skupina za izradu Godišnjaka za ak. god. 2016./17.
    17. srpnja 2017.

8. Konferencija o industrijskoj baštini

Osim tema vezanih uz Obnovu industrijskog naslijeđa, prijaviti se mogu i opće teme o industrijalizaciji, deindustrijalizaciji i industrijskoj baštini, iz područja društvenih, humanističkih, tehničkih i drugih znanosti.
    14. srpnja 2017.

Zajednički izborni kolegiji u 2017./2018. ak. god.

Osim izbornih kolegija na matičnom visokom učilištu, studenti Sveučilišta u Rijeci mogu izabrati izborne kolegije s neke druge sastavnice Sveučilišta u Rijeci.
    12. srpnja 2017.

Drvna Industrija Klana d.d dodijeljuje stipendije

Dodjela stipendija
    11. srpnja 2017.

Pripremni seminar iz programiranja

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci na pripremni seminar iz programiranja koji će se održati tokom zadnjeg tjedna rujna (25.9.-28.9.).