7. srpnja 2017.

Moj Zaba Start natječaj

Natječaj je otvoren za profitne i neprofitne institucije (škole, vrtići, fakulteti)

Imate super projekt ili ideju? Nedostaje vam financijska potpora za realizaciju?

Imamo rješenje – započeo je novi ciklus natječaja Moj Zaba Start za najbolje projekte iz područja: Poduzetništvo, Kultura i znanost Društvo.

Prijave su otvorene do 31. srpnja 2017.

Saznajte više o uvjetima natječaja, prijavite svoj projekt i krenimo zajedno do cilja!

Poduzetništvo – natječaj za najbolje projekte iz područja novih tehnologija, razvoja novih proizvoda i inovacija

Kultura i znanost – natječaj za najbolje projekte iz područja kulture, obrazovanja i znanosti

Društvo – natječaj za najbolje projekte iz područja društvene zajednice

Želimo vam puno sreće!

Vaša Zagrebačka banka

Jučer
    Studeni 2017
      21. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji na znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između brodogradilišta MEYER WERFT GmbH & Co. KG iz Papenburga u Njemačkoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji

Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u petak 17. studenog 2017. godine, uspješno je održano VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji – in memoriam akademiku Zlatku Winkleru.

20. studenoga 2017.

Meni od 20. do 24. studenog 2017.

16. studenoga 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Potpisan je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva Hrvatski operator prijenosnog sustava d.o.o. iz Zagreba i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.