4. prosinca 2017.

NATJEČAJ

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

NATJEČAJ

za izbor

1. jednog zaposlenika u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja), u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za rad u Računalnom centru.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. preslika identifikacijske isprave

Uvjeti:

• završen sveučilišni diplomski studij iz područja tehničkih znanosti
  • objavljen najmanje jedan znanstveni/stručni rad
  • najmanje 5 godina iskustva kao Cisco CCNA instruktor
  • najmanje 10 godina iskustva održavanja i upravljanja aktivnom mrežnom infrastrukturom
  • najmanje 5 godina iskustva sa VMWare ESXi
  • aktivno služenje platformama Linux i Windows

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 8 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).