4. prosinca 2017.

NATJEČAJ

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

NATJEČAJ

za izbor

1. jednog zaposlenika u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja), u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za rad u Računalnom centru.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. preslika identifikacijske isprave

Uvjeti:

• završen sveučilišni diplomski studij iz područja tehničkih znanosti
  • objavljen najmanje jedan znanstveni/stručni rad
  • najmanje 5 godina iskustva kao Cisco CCNA instruktor
  • najmanje 10 godina iskustva održavanja i upravljanja aktivnom mrežnom infrastrukturom
  • najmanje 5 godina iskustva sa VMWare ESXi
  • aktivno služenje platformama Linux i Windows

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 8 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Danas
      danas

Meni od 17. do 21. prosinca 2018.

Prosinac 2018
      14. prosinca 2018.

Posjeta tvrtki Aluflexpack Novi iz Umaga

U sklopu terenske nastave iz kolegija Organizacija proizvodnje, studenti Diplomskog sveučilišnog studija strojarstva posjetili su tvrtku AFP-Aluflexpack Novi. AFP proizvodi širok asortiman proizvoda savitljive ambalaže, folija i filmova za konditorsku, mljekarsku, prehrambenu i farmaceutsku industriju.

14. prosinca 2018.

1. EFRI humanitarna trail utrka - najava

Studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organiziraju 1. EFRI humanitarnu trail utrku na 5 km koja će se održati 15. prosinca 2018. u Gradu Kastvu na Crekvini.

13. prosinca 2018.

Predavanje - pristup superračunalu BURA Sveučilišta u Rijeci

U svrhu intenziviranja upotrebe superračunala u znanstvenoj zajednici Sveučilišta u Rijeci, održane su predavanja/radionice na Odjelu za Informatiku (11.12.) i Tehničkom fakultetu (13.12.). Pokazane su karakteristike superračunala BURA i ostvaren direktan pristup izvođenjem testnih kodova.

13. prosinca 2018.

Predavanje na temu: Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations dr. sc. Gorana Glavaša

Alumni klub, Studentski Zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci i IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organiziriraju predavanje dr. sc. Gorana Glavaša na temu "Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations".

12. prosinca 2018.

Palfinger kran d.o.o. - Terenska nastava

U okviru kolegija Mehaničke konstrukcije studenti diplomskog sveučilišnog studija strojarstva, modula Konstruiranje i mehatronika, posjetili su tvrtku Palfinger kran d.o.o. na Kukuljanovu. Zahvaljujemo se na gostoljubivosti i stručnom vodstvu.