4. prosinca 2017.

NATJEČAJ

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

NATJEČAJ

za izbor

1. jednog zaposlenika u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja), u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za rad u Računalnom centru.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. preslika identifikacijske isprave

Uvjeti:

• završen sveučilišni diplomski studij iz područja tehničkih znanosti
  • objavljen najmanje jedan znanstveni/stručni rad
  • najmanje 5 godina iskustva kao Cisco CCNA instruktor
  • najmanje 10 godina iskustva održavanja i upravljanja aktivnom mrežnom infrastrukturom
  • najmanje 5 godina iskustva sa VMWare ESXi
  • aktivno služenje platformama Linux i Windows

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 8 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

19. veljače 2018.

Meni od 19. do 23. veljače 2018.

Rijeka psihologije

Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore! Opširnije na http://www.rijekapsihologije.org/ .

Sudjelovanje na Sajmu fakulteta

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci predstavio se na manifestaciji Bjelovarsko-bilogorske županije.

12. veljače 2018.

Meni od 12. do 16. veljače 2018.

Predavanje dr. sc. Marina Prebega

U petak, 16.2.2018. godine u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta će se održati predavanje dr. sc. Marina Prebega.

9. veljače 2018.

Radionica Sveučilišnog savjetovališnog centra

Radionica Asertivnost za početnike će se održati 21. 2. 2018. u prostorijama SSC-a od 14-16h. Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)