30. studenoga 2017.

Natječaj za dodjelu stipendija tvrtke IHC Engineering Croatia d.o.o.

Produženje roka za prijavu na natječaj za dodjelu stipendija tvrtke IHC Engineering Croatia d.o.o.

Natječaj za dodjelu stipendija kojeg je raspisala tvrtka IHC Engineering Croatia d.o.o. iz Rijeke se produljuje do 08. siječnja 2018. godine.

Detalje natječaja možete doznati pod linkom u nastavku:
    Jučer

Meni od 11. do 15. prosinca 2017.

Prosinac 2017
      7. prosinca 2017.

Međunarodni dan ljudskih prava

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana ljudskih prava, Udruga „Universitas“ u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci organizira okrugli stol na temu ljudskih prava u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak, 11. prosinca 2017. u 17.00 sati u vijećnici Grada Rijeke.

6. prosinca 2017.

Uvodna radionica za znanstvenike i studente: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“

Centar za napredno računanje i modeliranje održat će uvodnu radionicu pod nazivom: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“ dana 19. prosinca 2017. godine u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

4. prosinca 2017.

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

4. prosinca 2017.

Meni od 4. do 8. prosinca 2017.

1. prosinca 2017.

Potpisan ugovor o suradnji s tvrtkom Rimac automobili

Dana 01.12.2017. Dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić i predstanik tvrtke Rimac automobili Aco Momčilović, potpisali su Ugovor o suradnji koji omogućuje zajedničkog prijavljivanje znanstvenoistraživačkih projekata te suradnju na istraživanju i stručnom usavršavanju studenata.