4. rujna 2017.

Natječaj za dodjelu stipendija tvrtke IHC Engineering Croatia d.o.o.

Objavljen je natječaj za dodjelu stipendija od strane društva IHC Engineering Croatia d.o.o.

Društvo IHC Engineering Croatia d.o.o. je objavilo natječaj za dodjelu stipendija.
Rok za prijavu na natječaj, kao i formalni uvjeti natječaja nalaze se pod linkom u nastavku.

Jučer
    Studeni 2017
      21. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji na znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između brodogradilišta MEYER WERFT GmbH & Co. KG iz Papenburga u Njemačkoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji

Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u petak 17. studenog 2017. godine, uspješno je održano VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji – in memoriam akademiku Zlatku Winkleru.

20. studenoga 2017.

Meni od 20. do 24. studenog 2017.

16. studenoga 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Potpisan je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva Hrvatski operator prijenosnog sustava d.o.o. iz Zagreba i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.