2. studenoga 2017.

Natječaj za dodjelu stipendije_produljenje roka za prijavu

Produžen je rok za prijavu na natječaj za dodjelu stipendije trgovačkog društva IHC Engineering Croatia d.o.o. do 15. studenog 2017. godine.

Rok za prijavu na natječaj za dodjelu stipendije koji je raspisan od strane tvrtke IHC Engineering Croatia d.o.o. iz Rijeke produžuje se do dana 15. studenog 2017. godine.
Više o uvjetima samog natječaja možete saznati pod sljedećim linkom:
    Jučer

Natječaj

za podnošenje poticaja za podjelu državnih nagrada za znanost za 2018. godinu Rok: 11. veljače 2019.

Prosinac 2018
      17. prosinca 2018.

Meni od 17. do 21. prosinca 2018.

14. prosinca 2018.

Posjeta tvrtki Aluflexpack Novi iz Umaga

U sklopu terenske nastave iz kolegija Organizacija proizvodnje, studenti Diplomskog sveučilišnog studija strojarstva posjetili su tvrtku AFP-Aluflexpack Novi. AFP proizvodi širok asortiman proizvoda savitljive ambalaže, folija i filmova za konditorsku, mljekarsku, prehrambenu i farmaceutsku industriju.

14. prosinca 2018.

1. EFRI humanitarna trail utrka - najava

Studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organiziraju 1. EFRI humanitarnu trail utrku na 5 km koja će se održati 15. prosinca 2018. u Gradu Kastvu na Crekvini.

13. prosinca 2018.

Predavanje - pristup superračunalu BURA Sveučilišta u Rijeci

U svrhu intenziviranja upotrebe superračunala u znanstvenoj zajednici Sveučilišta u Rijeci, održane su predavanja/radionice na Odjelu za Informatiku (11.12.) i Tehničkom fakultetu (13.12.). Pokazane su karakteristike superračunala BURA i ostvaren direktan pristup izvođenjem testnih kodova.

13. prosinca 2018.

Predavanje na temu: Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations dr. sc. Gorana Glavaša

Alumni klub, Studentski Zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci i IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organiziriraju predavanje dr. sc. Gorana Glavaša na temu "Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations".