2. studenoga 2017.

Natječaj za dodjelu stipendije_produljenje roka za prijavu

Produžen je rok za prijavu na natječaj za dodjelu stipendije trgovačkog društva IHC Engineering Croatia d.o.o. do 15. studenog 2017. godine.

Rok za prijavu na natječaj za dodjelu stipendije koji je raspisan od strane tvrtke IHC Engineering Croatia d.o.o. iz Rijeke produžuje se do dana 15. studenog 2017. godine.
Više o uvjetima samog natječaja možete saznati pod sljedećim linkom:
    23. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji između Brodograđevnog fakulteta Sveučilišta iz Varne u Bugarskoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

22. studenoga 2017.

Godišnja nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci za 2016. godinu

Zaklada Sveučilišta u Rijeci nagradila je poslijedoktoranda Gorana Maušu godišnjom nagradom za 2016. godinu u kategoriji mladih znanstvenika za područje tehničkih i prirodnih znanosti.

22. studenoga 2017.

Jednodnevni skup doktoranada i poslijedoktoranada Sveučilišta u Rijeci

U petak, 1. prosinca 2017. godine, će se održati jednodnevni skup doktoranada i poslijedoktoranada Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji na znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između brodogradilišta MEYER WERFT GmbH & Co. KG iz Papenburga u Njemačkoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji

Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u petak 17. studenog 2017. godine, uspješno je održano VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji – in memoriam akademiku Zlatku Winkleru.

20. studenoga 2017.

Meni od 20. do 24. studenog 2017.