14. veljače 2020.

Natječaj za Erasmus mobilnost

Sveučilište u Rijeci 2. ožujka 2020. službeno raspisuje natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus. Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2020., a rok za prijavu osoblja je 20. travnja 2020.

Sveučilište u Rijeci 2. ožujka 2020. službeno raspisuje natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus, a zbog velikog interesa tekstovi natječaja su već oglašeni na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci kako bi se budući prijavitelji mogli na vrijeme pripremiti.  U privitku su tekstovi sljedećih natječaja:

- Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama u zimskom semestru, ljetnom semestru ili cijeloj akademskoj godini 2020./2021.

- Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u akademskoj godini 2020./2021.

Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2020., a rok za prijavu osoblja je 20. travnja 2020. Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus / Natječaji za studente odnosno Natječaji za osoblje.

Temeljem novih Smjernica za izbor nastavnog i nenastavnog osoblja u 2020./2021. prednost će se dati mobilnostima na institucije članice YUFE mreže (Young Universities for the Future of Europe).

U privitku je popis YUFE partnera te navedeni kontakti međunarodnih / Erasmus ureda pri partnerskim ustanovama koje se može kontaktirati u svrhu dogovora suradnje.

Djelatnice Ureda za Erasmus mobilnost Sveučilišta u Rijeci posjetit će Tehnički fakultet 26. veljače 2020. godine.

U prizemlju Fakulteta bit će postavljen info pult u periodu od 10 do 12 sati na kojem će svi studenti i nastavnici zainteresirani za Erasmus+ program moći dobiti sve informacije o mogućnostima programa i načinu prijave na natječaj.

Obavijest o Erasmus natječajima

Natječaj Erasmus osoblje

Natječaj Erasmus studenti

Smjernice za izbor Erasmus osoblja

YUFE partneri

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.