17. prosinca 2019.

Natječaj za Istraživačke hrvatsko-slovenske bilateralne projekte

Objavljen je poziv na novi natječaj za Istraživačke hrvatsko-slovenske bilateralne projekte Hrvatske zaklade za znanost.

Natječaj je objavljen na stranicama Zaklade https://www.hrzz.hr/default.aspx?id=53.

danas

Želite li darivati krv – imate priliku 9. srpnja 2021. – Kampus UNIRI

Cjelovitu obavijest možete pronaći na mrežnim stranicama SZSUR

danas

Javni poziv za prijavu za popisivače u provedbi Popisa stanovništva

Dostavljen je dopis Ministarstva obrazovanja i znanosti te Javni poziv Državnog zavoda za statistiku za prijavu kandidata za sudjelovanje u Popisu u svojstvu popisivača.

Big Bang Camp

pretvorite vlastitu tehnologiju u proizvode i usluge koje imaju vrijednost na tržištu - produljen rok za prijave znanstvenika i poduzetnika početnika na 02.07.2021.

SVEČANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUDENATA

Svečane promocije završenih studenata strojarstva, brodogradnje, elektrotehnike i računarstva održat će se 16. srpnja 2021. godine prema priloženom rasporedu.

21. lipnja 2021.

Meni od 21. do 25. lipnja 2021.

18. lipnja 2021.

Produžen rok prijava na Natječaj za Nagradu Zaklade 2020.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci produžila je rok prijava na Natječaj za dodjelu Nagrade Zaklade Sveučilišta u Rijeci za kalendarsku godinu 2020. do 25. lipnja 2021.Više