23. prosinca 2016.

NATJEČAJ ZA IZBOR

poslijedoktorand na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost

za izbor

1. jednoga poslijedoktoranda u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktorand, uz zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u sustavu znanosti i visokom obrazovanju za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, ili znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, za rad na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost, pod nazivom Evolving Software Systems: Analysis and Innovative Approaches for Smart Management (EVOSOFT), voditeljica kojeg je izv. prof. dr. sc. Tihana Galinac Grbac.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2.  ovjerene kopije diploma

3.  popis radova i relevantne radove

4.  uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

5.  preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Jučer
    Siječanj 2017
      20. siječnja 2017.

Najava konferencije

Konferencija WeAreDevelopers održat će se 11. i 12. svibnja 2017. godine u Beču. Na konferenciji se očekuju nastupi vodećih globalnih kompanija.
      17. siječnja 2017.

Osnovana Radna skupina

Osnovana je Radna skupina za pokretanje postupka akreditacije poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija Računarstva.
      16. siječnja 2017.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

održat će se na našem fakultetu u srijedu, 18. siječnja 2017., od 9 do 13 sati. Molimo studente i profesore da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr). Vidimo se na akciji!