23. prosinca 2016.

NATJEČAJ ZA IZBOR

poslijedoktorand na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost

za izbor

1. jednoga poslijedoktoranda u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktorand, uz zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u sustavu znanosti i visokom obrazovanju za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, ili znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, za rad na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost, pod nazivom Evolving Software Systems: Analysis and Innovative Approaches for Smart Management (EVOSOFT), voditeljica kojeg je izv. prof. dr. sc. Tihana Galinac Grbac.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2.  ovjerene kopije diploma

3.  popis radova i relevantne radove

4.  uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

5.  preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

17. travnja 2018.

Posjet seminaru BUDUĆNOST UGODNOG STANOVANJA

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci već drugu godinu organizira posjet seminaru Budućnost ugodnog stanovanja – BUS 2018, koji će se održati u Zagrebu 5.5.2018. na Arhitektonskom/Građevinskom fakultetu.

17. travnja 2018.

Predavanje na Pomorskom fakultetu

Dana 20. travnja 2018. u 12 sati u Velikoj vijećnici Pomorskog fakulteta u Rijeci održat će se predavanje "Objavljivanje rezultata znanstvenih istraživanja - kako odabrati THE časopis" dr. sc. Bojana Macana, voditelja Centra za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković.

16. travnja 2018.

Prethodno savjetovanje u postupku javne nabave

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u otvorenom postupku javne nabave Ev. broj: MV 1-18, naručitelja Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta.

16. travnja 2018.

Meni od 16. do 20. travnja 2018.

13. travnja 2018.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

održat će se na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 18. travnja 2018., od 9 do 13 sati. Molimo studente i profesore da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr). Vidimo se na akciji!

11. travnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog Praznika rada 1. svibnja, u ponedjeljak 30. travnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.