23. prosinca 2016.

NATJEČAJ ZA IZBOR

poslijedoktorand na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost

za izbor

1. jednoga poslijedoktoranda u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktorand, uz zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u sustavu znanosti i visokom obrazovanju za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, ili znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, za rad na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost, pod nazivom Evolving Software Systems: Analysis and Innovative Approaches for Smart Management (EVOSOFT), voditeljica kojeg je izv. prof. dr. sc. Tihana Galinac Grbac.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2.  ovjerene kopije diploma

3.  popis radova i relevantne radove

4.  uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

5.  preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).

24. travnja 2024.

INNO2MARE Challenge – sudjelujte u međunarodnom hackathonu!

U sklopu EU projekta INNO2MARE organizira se online hackathon koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2024. Prijave su otvorene za sve zainteresirane za područje programiranja i digitalnih tehnologija u sektoru pomorstva.

23. travnja 2024.

Job.Fair 2024.

Pridružite nam se i ove godine na Job.Fairu koji će se održati u četvrtak, 09. svibnja 2024., u auli Fakulteta u trajanju od 9:00 do 15:00 sati. Također, pojedine tvrtke će se predstaviti studentima i kratkim prezentacijama koje započinju u 9:00 sati.

23. travnja 2024.

Terenska nastava – posjet tvrtki Vertiv

U petak, 19. travnja 2024. studentice i studenti Tehničkog fakulteta posjetili su tvrtku Vertiv.

18. travnja 2024.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr