23. prosinca 2016.

NATJEČAJ ZA IZBOR

poslijedoktorand na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost

za izbor

1. jednoga poslijedoktoranda u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktorand, uz zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u sustavu znanosti i visokom obrazovanju za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, ili znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, za rad na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost, pod nazivom Evolving Software Systems: Analysis and Innovative Approaches for Smart Management (EVOSOFT), voditeljica kojeg je izv. prof. dr. sc. Tihana Galinac Grbac.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2.  ovjerene kopije diploma

3.  popis radova i relevantne radove

4.  uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

5.  preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Jučer

Posjeta studenata tvrtki CIMOS

U okviru terenske nastave iz kolegija „Mjerenje u proizvodnji“, koji se održava na diplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, studenti su u ponedjeljak 22. svibnja posjetili tvrtku CIMOS u Buzetu.
    Svibanj 2017
      22. svibnja 2017.

Meni od 22. do 26. svibnja 2017.
      19. svibnja 2017.

Poziv na predavanje Supermoći i kompajler

Predavanje će se održati u utorak, 30. svibnja 2017. godine s početkom u 18:45 u predavaonici P2 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.
      19. svibnja 2017.

Tribina - nevidljive sile: Žene koje su oblikovale naš grad

Tribina će biti održana 24. svibnja 2017. u prostorima Antikvarijata Ex Libris (Riva Boduli 3B, Rijeka) s početkom u 19 sati.
      18. svibnja 2017.

Prezentacija tvrtke ARCTIC d.o.o.

Dana 19.05.2017. u 11.00 sati u prostoriji U1 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održat će se prezentacija tvrtke ARCTIC d.o.o. Tvrtka ARCTIC d.o.o. usko je specijalizirana za osmišljavanje, postavljanje i usluge konzaltinga za sve vrste klizališta, dodatnih sadržaja i posebnih izvedbi.
      18. svibnja 2017.

RAZREDBENI POSTUPAK I UPISI I god. izvanredni preddiplomski stručni studij

RAZREDBENI POSTUPAK I UPISI U I GODINU PREDDIPLOMSKIH STRUČNIH STUDIJA ZA KANDIDATE STARIJE OD 24 GODINA 2017./2018. Prijave na natječaj: 07.06. 2017. do 09.06. 2017.