23. prosinca 2016.

NATJEČAJ ZA IZBOR

poslijedoktorand na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost

za izbor

1. jednoga poslijedoktoranda u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktorand, uz zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u sustavu znanosti i visokom obrazovanju za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, ili znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, za rad na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost, pod nazivom Evolving Software Systems: Analysis and Innovative Approaches for Smart Management (EVOSOFT), voditeljica kojeg je izv. prof. dr. sc. Tihana Galinac Grbac.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2.  ovjerene kopije diploma

3.  popis radova i relevantne radove

4.  uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

5.  preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

19. veljače 2018.

Meni od 19. do 23. veljače 2018.

Rijeka psihologije

Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore! Opširnije na http://www.rijekapsihologije.org/ .

Sudjelovanje na Sajmu fakulteta

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci predstavio se na manifestaciji Bjelovarsko-bilogorske županije.

12. veljače 2018.

Meni od 12. do 16. veljače 2018.

Predavanje dr. sc. Marina Prebega

U petak, 16.2.2018. godine u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta će se održati predavanje dr. sc. Marina Prebega.

9. veljače 2018.

Radionica Sveučilišnog savjetovališnog centra

Radionica Asertivnost za početnike će se održati 21. 2. 2018. u prostorijama SSC-a od 14-16h. Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)