3. travnja 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor

za izbor

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktorand, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Procesno energetsko strojarstvo, za rad na Zavodu za termodinamiku i energetiku.

2. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

3. jednog nastavnika u naslovno znanstveno-nastavno zvanje redoviti profesor, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektronika.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

• životopis
  • ovjerene kopije diploma
  • popis radova i relevantne radove
  • dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) (SAMO ZA TOČKU 3.)
  • uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  • preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Festival znanosti 2017. u Rijeci

Otvorenje Festivala znanosti bit će održano u ponedjeljak, 24. travnja 2017. s početkom u 11 sati u Vijećnici Grada Rijeke

Stručni posjet Termoelektrani Plomin

U okviru predmeta Izvori energije na preddiplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, brodogradnje i elektrotehnike, studenti su u petak 21. travnja 2017. godine, u okviru terenske nastave posjetili TE Plomin gdje su obišli parno-turbinsko postojenje i ostale glavne dijelove termoelektrane.
    24. travnja 2017.

Meni od 24. do 28. travnja 2017.
    21. travnja 2017.

Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.
    21. travnja 2017.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala natječaje

Natječaji za sufinanciranje Izdavačke djelatnosti te sufinanciranje Studentskih aktivnosti
    20. travnja 2017.

Poziv na predavanje IEEE SuccessStories 2017

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el.