2. svibnja 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor

NATJEČAJ za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto redoviti profesor u trajnom zvanju, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektronika, za rad na Zavodu za automatiku i elektroniku,

2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto redoviti profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektronika, za rad na Zavodu za automatiku i elektroniku.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06)

5.    uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

6.    preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Jučer

Posjeta studenata tvrtki CIMOS

U okviru terenske nastave iz kolegija „Mjerenje u proizvodnji“, koji se održava na diplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, studenti su u ponedjeljak 22. svibnja posjetili tvrtku CIMOS u Buzetu.
    Svibanj 2017
      22. svibnja 2017.

Meni od 22. do 26. svibnja 2017.
      19. svibnja 2017.

Poziv na predavanje Supermoći i kompajler

Predavanje će se održati u utorak, 30. svibnja 2017. godine s početkom u 18:45 u predavaonici P2 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.
      19. svibnja 2017.

Tribina - nevidljive sile: Žene koje su oblikovale naš grad

Tribina će biti održana 24. svibnja 2017. u prostorima Antikvarijata Ex Libris (Riva Boduli 3B, Rijeka) s početkom u 19 sati.
      18. svibnja 2017.

Prezentacija tvrtke ARCTIC d.o.o.

Dana 19.05.2017. u 11.00 sati u prostoriji U1 na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održat će se prezentacija tvrtke ARCTIC d.o.o. Tvrtka ARCTIC d.o.o. usko je specijalizirana za osmišljavanje, postavljanje i usluge konzaltinga za sve vrste klizališta, dodatnih sadržaja i posebnih izvedbi.
      18. svibnja 2017.

RAZREDBENI POSTUPAK I UPISI I god. izvanredni preddiplomski stručni studij

RAZREDBENI POSTUPAK I UPISI U I GODINU PREDDIPLOMSKIH STRUČNIH STUDIJA ZA KANDIDATE STARIJE OD 24 GODINA 2017./2018. Prijave na natječaj: 07.06. 2017. do 09.06. 2017.