4. srpnja 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

NATJEČAJ ZA IZBORE U SURADNIČKA ZVANJA I NA RADNA MJESTA, TE JEDNO NASLOVNO SURADNIČKO ZVANJE

za izbor

1. dvaju suradnika u suradnička zvanja i na radna mjesta asistent, u radnim odnosima na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Opće strojarstvo (konstrukcije), za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

2. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Procesno energetsko strojarstvo, za rad na Zavodu za termodinamiku i energetiku.

3. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Umjetna inteligencija, za rad na Zavodu za računarstvo.

4. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Opće strojarstvo (konstrukcije), za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

5. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, znanstvenu granu Primijenjena matematika i matematičko modeliranje.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

5. preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

17. travnja 2018.

Posjet seminaru BUDUĆNOST UGODNOG STANOVANJA

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci već drugu godinu organizira posjet seminaru Budućnost ugodnog stanovanja – BUS 2018, koji će se održati u Zagrebu 5.5.2018. na Arhitektonskom/Građevinskom fakultetu.

17. travnja 2018.

Predavanje na Pomorskom fakultetu

Dana 20. travnja 2018. u 12 sati u Velikoj vijećnici Pomorskog fakulteta u Rijeci održat će se predavanje "Objavljivanje rezultata znanstvenih istraživanja - kako odabrati THE časopis" dr. sc. Bojana Macana, voditelja Centra za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković.

16. travnja 2018.

Prethodno savjetovanje u postupku javne nabave

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u otvorenom postupku javne nabave Ev. broj: MV 1-18, naručitelja Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta.

16. travnja 2018.

Meni od 16. do 20. travnja 2018.

13. travnja 2018.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

održat će se na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 18. travnja 2018., od 9 do 13 sati. Molimo studente i profesore da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr). Vidimo se na akciji!

11. travnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog Praznika rada 1. svibnja, u ponedjeljak 30. travnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.