4. srpnja 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

NATJEČAJ ZA IZBORE U SURADNIČKA ZVANJA I NA RADNA MJESTA, TE JEDNO NASLOVNO SURADNIČKO ZVANJE

za izbor

1. dvaju suradnika u suradnička zvanja i na radna mjesta asistent, u radnim odnosima na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Opće strojarstvo (konstrukcije), za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

2. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Procesno energetsko strojarstvo, za rad na Zavodu za termodinamiku i energetiku.

3. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Umjetna inteligencija, za rad na Zavodu za računarstvo.

4. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Opće strojarstvo (konstrukcije), za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

5. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, znanstvenu granu Primijenjena matematika i matematičko modeliranje.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

5. preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Jučer
    Rujan 2017
      20. rujna 2017.

Obavijest o održavanju javnog izlaganja

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na sveučilišnom poslijediplomskom studiju pristupnika Dinka Đurđevića, mag. ing. oecoing. održat će se u petak 29. rujna 2017. godine s početkom u 10.00 sati u prostoriji U2.
      19. rujna 2017.

Prijave na Cisco edukaciju za rad s računalnim mrežama

U tijeku su prijave na edukaciju za stjecanje praktičnih znanja u održavanju i implementaciji računalnih mreža, prema programu i uz podršku vodeće svjetske kompanije na području mrežnih tehnologija - Cisco.

IEEEXtreme_11.0

Otvorena Skriptarnica

Od 18. rujna 2017. otvorena je Skriptarnica Radno vrijeme je od 7:30 do 15:30 sati.

3DEXPERIENCE event

U sklopu potpisivanja sporazuma o osnivanju 3DEXPERIENCE STEM Lab-a (RiTeh-CADCAM Group-AITAC) održat će se brojne prezentacije i prikazi CAD mogućnosti 3DEXPERIENCE platforme.