11. kolovoza 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor u znanstveno-nastavna, nastavna i suradnička zvanja

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti, znanstvenu granu Tehnička mehanika (mehanika krutih i deformabilnih tijela), za rad na Zavodu za tehničku mehaniku.

2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Proizvodno strojarstvo, za rad na Zavodu za industrijsko inženjerstvo i management.

3. jednog nastavnika u nastavno zvanje i na radno mjesto predavač, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Humanističke znanosti, znanstveno polje Filologija, znanstvene grane Anglistika i Germanistika, za rad na Zavodu za matematiku, fiziku, strane jezike i kineziologiju.

4. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Informacijski sustavi, za rad na Zavodu za računarstvo.

5. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

6. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti, znanstvenu granu Tehnička mehanika (mehanika krutih i deformabilnih tijela), za rad na Zavodu za tehničku mehaniku.

7. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektronika, za rad na Zavodu za automatiku i elektroniku.

8. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, znanstvenu granu Primijenjena matematika i matematičko modeliranje, za rad na Zavodu za matematiku, fiziku, strane jezike i kineziologiju.

9. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Brodogradnja, znanstvenu granu Konstrukcija plovnih i pučinskih objekata.

10. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Obradba informacija.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) –( SAMO ZA TOČKE 1.,2. I 3.)

5.    uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

6.    preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

20. srpnja 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.

12. srpnja 2018.

Pripremni seminar iz matematike

Pripremni seminar iz matematike, namijenjen studentima prvih godina, održavat će se od 25. do 27. rujna 2018.