11. kolovoza 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor u znanstveno-nastavna, nastavna i suradnička zvanja

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti, znanstvenu granu Tehnička mehanika (mehanika krutih i deformabilnih tijela), za rad na Zavodu za tehničku mehaniku.

2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Proizvodno strojarstvo, za rad na Zavodu za industrijsko inženjerstvo i management.

3. jednog nastavnika u nastavno zvanje i na radno mjesto predavač, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Humanističke znanosti, znanstveno polje Filologija, znanstvene grane Anglistika i Germanistika, za rad na Zavodu za matematiku, fiziku, strane jezike i kineziologiju.

4. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Informacijski sustavi, za rad na Zavodu za računarstvo.

5. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

6. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti, znanstvenu granu Tehnička mehanika (mehanika krutih i deformabilnih tijela), za rad na Zavodu za tehničku mehaniku.

7. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektronika, za rad na Zavodu za automatiku i elektroniku.

8. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Prirodne znanosti, znanstveno polje Matematika, znanstvenu granu Primijenjena matematika i matematičko modeliranje, za rad na Zavodu za matematiku, fiziku, strane jezike i kineziologiju.

9. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Brodogradnja, znanstvenu granu Konstrukcija plovnih i pučinskih objekata.

10. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Obradba informacija.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) –( SAMO ZA TOČKE 1.,2. I 3.)

5.    uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

6.    preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Jučer

Meni od 11. do 15. prosinca 2017.

Prosinac 2017
      7. prosinca 2017.

Međunarodni dan ljudskih prava

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana ljudskih prava, Udruga „Universitas“ u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci organizira okrugli stol na temu ljudskih prava u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak, 11. prosinca 2017. u 17.00 sati u vijećnici Grada Rijeke.

6. prosinca 2017.

Uvodna radionica za znanstvenike i studente: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“

Centar za napredno računanje i modeliranje održat će uvodnu radionicu pod nazivom: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“ dana 19. prosinca 2017. godine u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

4. prosinca 2017.

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

4. prosinca 2017.

Meni od 4. do 8. prosinca 2017.

1. prosinca 2017.

Potpisan ugovor o suradnji s tvrtkom Rimac automobili

Dana 01.12.2017. Dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić i predstanik tvrtke Rimac automobili Aco Momčilović, potpisali su Ugovor o suradnji koji omogućuje zajedničkog prijavljivanje znanstvenoistraživačkih projekata te suradnju na istraživanju i stručnom usavršavanju studenata.