27. studenoga 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, te tri izbora u naslovna suradnička zvanja asistenta

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

2. dvaju suradnika u naslovna suradnička zvanja asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika.

3. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Automatizacija i robotika.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) –( SAMO ZA TOČKU 1.)
  5. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  6. preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Jučer

Natječaj

za podnošenje poticaja za podjelu državnih nagrada za znanost za 2018. godinu Rok: 11. veljače 2019.

Prosinac 2018
      17. prosinca 2018.

Meni od 17. do 21. prosinca 2018.

14. prosinca 2018.

Posjeta tvrtki Aluflexpack Novi iz Umaga

U sklopu terenske nastave iz kolegija Organizacija proizvodnje, studenti Diplomskog sveučilišnog studija strojarstva posjetili su tvrtku AFP-Aluflexpack Novi. AFP proizvodi širok asortiman proizvoda savitljive ambalaže, folija i filmova za konditorsku, mljekarsku, prehrambenu i farmaceutsku industriju.

14. prosinca 2018.

1. EFRI humanitarna trail utrka - najava

Studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organiziraju 1. EFRI humanitarnu trail utrku na 5 km koja će se održati 15. prosinca 2018. u Gradu Kastvu na Crekvini.

13. prosinca 2018.

Predavanje - pristup superračunalu BURA Sveučilišta u Rijeci

U svrhu intenziviranja upotrebe superračunala u znanstvenoj zajednici Sveučilišta u Rijeci, održane su predavanja/radionice na Odjelu za Informatiku (11.12.) i Tehničkom fakultetu (13.12.). Pokazane su karakteristike superračunala BURA i ostvaren direktan pristup izvođenjem testnih kodova.

13. prosinca 2018.

Predavanje na temu: Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations dr. sc. Gorana Glavaša

Alumni klub, Studentski Zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci i IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organiziriraju predavanje dr. sc. Gorana Glavaša na temu "Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations".