27. studenoga 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, te tri izbora u naslovna suradnička zvanja asistenta

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

2. dvaju suradnika u naslovna suradnička zvanja asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika.

3. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Automatizacija i robotika.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) –( SAMO ZA TOČKU 1.)
  5. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  6. preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

19. veljače 2018.

Meni od 19. do 23. veljače 2018.

Rijeka psihologije

Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore! Opširnije na http://www.rijekapsihologije.org/ .

Sudjelovanje na Sajmu fakulteta

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci predstavio se na manifestaciji Bjelovarsko-bilogorske županije.

12. veljače 2018.

Meni od 12. do 16. veljače 2018.

Predavanje dr. sc. Marina Prebega

U petak, 16.2.2018. godine u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta će se održati predavanje dr. sc. Marina Prebega.

9. veljače 2018.

Radionica Sveučilišnog savjetovališnog centra

Radionica Asertivnost za početnike će se održati 21. 2. 2018. u prostorijama SSC-a od 14-16h. Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)