27. studenoga 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, te tri izbora u naslovna suradnička zvanja asistenta

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

2. dvaju suradnika u naslovna suradnička zvanja asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika.

3. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Automatizacija i robotika.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) –( SAMO ZA TOČKU 1.)
  5. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  6. preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

24. rujna 2018.

Natječaj za izbor demonstratora

Natječaj za izbor demonstratora u ak. god. 2018./19. otvoren je od 24. rujna do 5. listopada 2018. Natječaj je dan u prilogu.

21. rujna 2018.

LTH Metalni lijev raspisuje natječaj za stipendije

Pozivaju sve studente koji se obrazuju za zanimanja iz područja strojarstva. Prijave će biti prikupljene do 30.09.2018., a kandidati će biti obaviješteni o rezultatima izbora do 15.10.2018

20. rujna 2018.

Održavanje manifestacije "Rijeka tehnologije"

Pozivamo Vas na popularno-znanstvenu manifestaciju „Rijeka tehnologije“

19. rujna 2018.

Zajednički izborni kolegiji u 2018./2019. ak. god.

Objavljen je popis zajedničkih izbornih kolegija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica koje studenti, pored izbornih kolegija na matičnoj instituciji, mogu izabrati u ljetnom i zimskom semestru 2018./2019. akademske godine.

19. rujna 2018.

My First Conference 2018

My First Conference 2018 na Pomorskom fakultetu u Rijeci.

17. rujna 2018.

Pripremni seminar iz programiranja - prijave

Prijave na Pripremni seminar iz programiranja dostupne su putem poveznice