3. travnja 2018.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor u znanstveno-nastavna zvanja i radna mjesta redoviti profesor u trajnom zvanju, redoviti profesor, izvanredni profesor, docent te izbor u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent i naslovno zvanje asistent

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto redoviti profesor u trajnom zvanju, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Proizvodno strojarstvo, za rad na Zavodu za industrijsko inženjerstvo i management.

2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto redoviti profesor u trajnom zvanju, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Proizvodno strojarstvo, za rad na Zavodu za industrijsko inženjerstvo i management.

3. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto redoviti profesor u trajnom zvanju, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Brodsko strojarstvo, za rad na Zavodu za termodinamiku i energetiku.

4. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto redoviti profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, za rad na Zavodu za industrijsko inženjerstvo i management. Pristupnik treba imati odgovarajuća znanja iz područja proizvodnog strojarstva.

5. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto redoviti profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, za rad na Zavodu za računarstvo. Pristupnik treba imati odgovarajuća znanja iz područja radiokomunikacija.

6. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto redoviti profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu. Pristupnik treba imati odgovarajuća znanja iz područja općeg strojarstva (konstrukcija).

7. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto redoviti profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, za rad na Zavodu za automatiku i elektroniku. Pristupnik treba imati odgovarajuća znanja iz područja elektronike.

8. dvaju nastavnika u znanstveno-nastavna  zvanja i na radna mjesta redoviti profesor, u radnim odnosima na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti, za rad na Zavodu za mehaniku fluida i računarsko inženjerstvo. Pristupnici trebaju imati odgovarajuća znanja iz područja mehanike fluida

9. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto izvanredni profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, za rad na Zavodu za tehničku mehaniku. Pristupnik treba imati odgovarajuća znanja iz područja tehničke mehanike (mehanike krutih i deformabilnih tijela).

10. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Brodogradnja, za rad na Zavodu za brodogradnju i inženjerstvo morske tehnologije. Pristupnik treba imati odgovarajuća znanja iz područja hidromehanike plovnih i pučinskih objekata.

11. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu. Pristupnik treba imati odgovarajuća znanja iz područja općeg strojarstva (konstrukcija).

12.  jednog nastavnika u znanstveno-nastavno  zvanje i na radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, za rad na Zavodu za računarstvo. Pristupnik treba imati odgovarajuća znanja iz područja arhitekture računalnih sustava.

13. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

14. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) (NE ZA TOČKE 13. I 14.)

5.  uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

6.  preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).