30. listopada 2018.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbore

za izbor

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

2. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, za rad na Zavodu za računarstvo.

3. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo.

4. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  5. preslika identifikacijske isprave
  •  Na natječaj pod jednakim uvjetima mogu se prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.
  •  Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.
  •  Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.
  •  Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka
  •  Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).
    18. siječnja 2019.

Meni od 21. do 25. siječnja 2019.

17. siječnja 2019.

Poziv na dodjelu nagrada Realizator 2018.

U ponedjeljak, 21. siječnja 2019. s početkom u 14 sati, u prostoru caffe bara Kampus (Akvarij, Radmile Matejčić 5), održat će se dodjela nagrada pobjednicima treće edicije sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2018. u organizaciji Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

16. siječnja 2019.

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija (prvi put upisani u ak.god. 2018./2019.). Svaki student prve godine studija OBVEZAN je odazvati se sistematskom pregledu.

15. siječnja 2019.

Održana terenska nastava u Elettri u Basovizzi

Studenti Tehničkog fakulteta su dana 14. siječnja 2019. godine odradili terensku nastavu u Elettri u Basovizzi.

14. siječnja 2019.

Elektroboj

Svečano otvorenje studentskog natjecanja Elektroboj održat će se 17. siječnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, dok prijave traju od 7. do 23. siječnja.

14. siječnja 2019.

Meni od 14. do 18. siječnja 2019.