30. listopada 2018.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbore

za izbor

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

2. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, za rad na Zavodu za računarstvo.

3. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo.

4. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  5. preslika identifikacijske isprave
  •  Na natječaj pod jednakim uvjetima mogu se prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.
  •  Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.
  •  Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.
  •  Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka
  •  Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).
    Studeni 2018
      13. studenoga 2018.

AI BattleGround

Održat će se četvrti po redu AI BattleGround

12. studenoga 2018.

Bistro_RITEH

Tjedna ponuda menija

8. studenoga 2018.

Godišnja Elmer L Hann nagrada "Society of Naval Architects and Marine Engineers" za najbolji rad u brodogradnji

Na svečanom "Ship Production Symposium - 2018.", održanoj u SAD-u nagradu za najbolji rad dobio je doc. dr. sc. Damir Kolić za "Lean IHOP Transformation of Shipyard Erection Block Construction", zajedno s autorima izv. prof. Sašom Sladićem i prof. dr. sc. Richardom Storchom.

5. studenoga 2018.

58. obljetnica Tehničkog fakulteta

Pozivamo vas na svečanost povodom obilježavanja 58. obljetnice Fakulteta koja će biti održana u petak 9. studenog 2018. u 11 sati u predavaonici P1/P2.