7. siječnja 2019.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor doktoranda u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost

za izbor

1. jednoga doktoranda, pod mentorstvom doc. dr. sc. Jonatana Lerge, u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent uz zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, za rad na znanstvenom projektu Hrvatske zaklade za znanost, pod nazivom Decision Support System for green and safE ship RouTing, voditeljica kojeg je prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  5. preslika identifikacijske isprave

Prednost imaju kandidati na temelju izvrsnosti u školovanju te poznavanju rada u programskom okružju Matlab/Octave i znanja iz digitalne obrade signala (uz razgovor i/ili testiranje kandidata iz užeg izbora). Probni rad je šest mjeseci.

Na natječaj pod jednakim uvjetima mogu se prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.

Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.

Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Jučer
    Siječanj 2019
      18. siječnja 2019.

Meni od 21. do 25. siječnja 2019.

17. siječnja 2019.

Poziv na dodjelu nagrada Realizator 2018.

U ponedjeljak, 21. siječnja 2019. s početkom u 14 sati, u prostoru caffe bara Kampus (Akvarij, Radmile Matejčić 5), održat će se dodjela nagrada pobjednicima treće edicije sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2018. u organizaciji Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

16. siječnja 2019.

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija (prvi put upisani u ak.god. 2018./2019.). Svaki student prve godine studija OBVEZAN je odazvati se sistematskom pregledu.

15. siječnja 2019.

Održana terenska nastava u Elettri u Basovizzi

Studenti Tehničkog fakulteta su dana 14. siječnja 2019. godine odradili terensku nastavu u Elettri u Basovizzi.

14. siječnja 2019.

Elektroboj

Svečano otvorenje studentskog natjecanja Elektroboj održat će se 17. siječnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, dok prijave traju od 7. do 23. siječnja.