3. veljače 2021.

Natječaj

Natječaj za izbor u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent i izbor u suradničko naslovno zvanje asistent

za izbor

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti, za rad na Zavodu za industrijsko inženjerstvo i management.

2. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Humanističke znanosti, znanstveno polje Filologija.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  5. preslika identifikacijske isprave

• Probni rad je šest mjeseci (SAMO ZA TOČKU 1.).
  • Prednost  imaju kandidati  s iskustvom rada  u industrijskim poslovnim sustavima, izvrsno poznaju jedan od svjetskih jezika, posjeduju odgovarajuću razinu informatičke pismenosti i/ili voljnost učenja, kao i sklonost ka nastavnom i znanstvenom radu te odlične komunikacijske vještine (SAMO ZA TOČKU 1.).
  • Na natječaj pod jednakim uvjetima mogu se prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.
  •  Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.
  •  Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.
  • Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.
  • Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe). Prijave se mogu dostaviti zemaljskom poštom ili osobno u Pisarnici Fakulteta (glavni ulaz).
  • Fakultet pridržava pravo poništiti natječaj i  ne izabrati ni jednog kandidata.
  • Obavijest o ishodu natječajnog postupka će biti objavljena po završetku natječajnog postupka na: www.riteh.hr.

Poziv: Humanitarna izložba - Umjetnički impulsi otpora nasilju

Ususret Danu žena u Galeriji SKC se od 25. veljače do 1. ožujka održava humanitarna izložba radova nastalih tijekom kampanje Bitna.si (povodom Međunarodnog dana borbe protiv nasilja prema ženama).

23. veljače 2021.

Meni od 22. do 26. veljače 2021.

23. veljače 2021.

Objavljena privremena rang-lista - stipendije za izvrsnost

Dana 19. veljače 2021. godine objavljena je Privremena rang-lista kandidata koji su ostvarili pravo na stipendiju za izvrsnost Sveučilišta u Rijeci u 2020./21. ak. god.

19. veljače 2021.

Erasmus info dan 04. ožujka 2021.

Ured za međunarodnu mobilnost Sveučilišta u Rijeci organizira info dan o novom Erasmus+ natječaju koji će se za studente, osoblje i nastavnike Tehničkog fakulteta održati u četvrtak, 04. ožujka 2021. godine s početkom u 10:00 sati.

18. veljače 2021.

SISTEMATSKI PREGLED

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih sveučilišnih studija (prvi put upisani u ak.god. 2020./2021.).

11. veljače 2021.

Počinje deseta Rijeka psihologije

Unatoč izazovnim vremenima od 15. do 21. veljače 2021. godine gradom na Rječini i virtualnim okruženjem poteći će deseta, obljetnička Rijeka psihologije.