6. listopada 2020.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za administrativno-tehničko osoblje

za zasnivanje radnog odnosa

1.  jednog službenika na radno mjesto položaja I. vrste, voditelj/voditeljica  ostalih ustrojstvenih jedinica, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, (Voditelj Tehničke službe).

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij  odnosno VSS sukladno prijašnjim propisima, tehničkog usmjerenja
  • poznavanje jednog stranog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • stručne, radne, komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • najmanje 3 godina radnog iskustva
  • Probni rad  traje šest mjeseci.

Pisanoj prijavama obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

2. jednog službenika na radno mjesto III. vrste, administrativni tajnik/tajnica, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, u Općoj i kadrovskoj službi (zamjena za odsutnog zaposlenika).

Uvjeti:

• najmanje SSS ekonomskog/društvenog smjera
  • najmanje 1 godina radnog iskustva
  • poznavanje jednog stranog jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • Probni rad  traje dva mjeseca.

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

• Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.
  • Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.
  • Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.
  • Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.
  • Prijave se podnose najkasnije u roku od 8 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe). Osoba koja podnese nepotpunu i/ili nepravodobnu prijavu i/ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom u postupku te se takva prijava neće razmatrati.
  • Obavijest o ishodu natječajnog postupka biti će objavljena na web stranici www.riteh.hr.
  • Fakultet pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata.
    16. rujna 2021.

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

NVIDIA radionica: Osnove dubokog učenja 👁🗨
    Kada: 17. Rujna 2021. u 9h 📅⏰
    Gdje: MS Teams 💻
    Cijena: besplatno za studente 👩🎓👨🎓
    Maksimalan broj sudionika radionice: 50

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.