6. listopada 2020.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za administrativno-tehničko osoblje

za zasnivanje radnog odnosa

1.  jednog službenika na radno mjesto položaja I. vrste, voditelj/voditeljica  ostalih ustrojstvenih jedinica, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, (Voditelj Tehničke službe).

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij  odnosno VSS sukladno prijašnjim propisima, tehničkog usmjerenja
  • poznavanje jednog stranog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • stručne, radne, komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • najmanje 3 godina radnog iskustva
  • Probni rad  traje šest mjeseci.

Pisanoj prijavama obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

2. jednog službenika na radno mjesto III. vrste, administrativni tajnik/tajnica, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, u Općoj i kadrovskoj službi (zamjena za odsutnog zaposlenika).

Uvjeti:

• najmanje SSS ekonomskog/društvenog smjera
  • najmanje 1 godina radnog iskustva
  • poznavanje jednog stranog jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • Probni rad  traje dva mjeseca.

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

• Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.
  • Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.
  • Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.
  • Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.
  • Prijave se podnose najkasnije u roku od 8 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe). Osoba koja podnese nepotpunu i/ili nepravodobnu prijavu i/ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom u postupku te se takva prijava neće razmatrati.
  • Obavijest o ishodu natječajnog postupka biti će objavljena na web stranici www.riteh.hr.
  • Fakultet pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata.
    danas

Poziv na edukativne aktivnosti AZVO-a u 2021. godini

Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) u 2021. godini nastavlja u okviru projekta SKAZVO, financiranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, organizirati edukativne aktivnosti namijenjene djelatnicima visokih učilišta i studentima

Posjet studenata brodogradnje 3. MAJU

U okviru kolegija Oprema broda i Oprema broda ST, studenti preddiplomskog studija brodogradnje posjetili su brodogradilište 3.MAJ.

15. siječnja 2021.

Odluka o dodjeli Nagrade za transfer znanja 2020.

Zaklade Sveučilišta u Rijeci donjela je Odluku o dodjeli Nagrade za transfer znanja 2020. https://www.zaklada.uniri.hr/zaklada/32599-2/

15. siječnja 2021.

Međunarodni ICT skup MIPRO 2021 - svibanj 2021.

Međunarodni ICT skup MIPRO 2021 održat će se od 24. do 28. svibnja 2021. godine u Opatiji. Rok za prijavu sažetaka je ponedjeljak, 18. siječnja 2021. godine.

13. siječnja 2021.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi 19.1.2021. od 9 do 13 sati

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi održat će se u učioni U1 u utorak, 19. siječnja 2021., od 9 do 13 sati. Molimo studente i zaposlenike da svoj dolazak na akciju obavezno najave na e-mail profesora Žigulića (zigulic@riteh.hr). Vidimo se na akciji!

12. siječnja 2021.

Natječaj za dodjelu stipendija za izvrsnost u 2020./2021. ak. god.

objavljen je na na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci. Prijave na natječaj otvorene su do petka, 5. veljače 2021. godine do 12:00 sati. Natječaj i pripadajući obrasci nalaze se na sljedećoj poveznici.