6. listopada 2020.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za administrativno-tehničko osoblje

za zasnivanje radnog odnosa

1.  jednog službenika na radno mjesto položaja I. vrste, voditelj/voditeljica  ostalih ustrojstvenih jedinica, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, (Voditelj Tehničke službe).

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij  odnosno VSS sukladno prijašnjim propisima, tehničkog usmjerenja
  • poznavanje jednog stranog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • stručne, radne, komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • najmanje 3 godina radnog iskustva
  • Probni rad  traje šest mjeseci.

Pisanoj prijavama obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

2. jednog službenika na radno mjesto III. vrste, administrativni tajnik/tajnica, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, u Općoj i kadrovskoj službi (zamjena za odsutnog zaposlenika).

Uvjeti:

• najmanje SSS ekonomskog/društvenog smjera
  • najmanje 1 godina radnog iskustva
  • poznavanje jednog stranog jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • Probni rad  traje dva mjeseca.

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

• Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.
  • Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.
  • Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.
  • Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.
  • Prijave se podnose najkasnije u roku od 8 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe). Osoba koja podnese nepotpunu i/ili nepravodobnu prijavu i/ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom u postupku te se takva prijava neće razmatrati.
  • Obavijest o ishodu natječajnog postupka biti će objavljena na web stranici www.riteh.hr.
  • Fakultet pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.