16cr.jpg
Objavljeno
25. svibnja 2016.

NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

izvršitelj/ca za radno mjesto III. vrste u Tehničkoj službi

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

  1. sa jednim izvršiteljem/icom za radno mjesto položaja lll. vrste - voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica, na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom

Opis poslova:

  • održavanje prostora, uređaja i opreme Fakulteta, otklanjanje kvarova, uređenje okoliša, nadzor rada kotlovnice

Potrebna znanja, vještine i osobine:

  • sposobnost samostalnog i odgovornog obavljanja osnovnih poslova održavanja prostora, uređaja i opreme, utvrđivanja i otklanjanja nedostataka na sustavima hlađenja i grijanja, vodovodnim i kanalizacijskim instalacijama, sanitarnim prostorima,
  • koordinirani timski rad, spremnost na usavršavanje u struci, po potrebi ispomoć na drugim radnim mjestima, po potrebi smjenski rad, koncentracija, brza reakcija, pouzdanost.

Uvjeti:

  • SSS tehničkog smjera (strojarski ili slično)
  • najmanje 3 godine radnog iskustva u struci
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • Poželjno da ima položen ispit za kotlovničara te za rad s dizalicom.

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

  • radni životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi
  • uvjerenje o položenom ispitu (ako ima)

Natjecati se mogu kandidati oba spola.

Probni rok iznosi 2 mjeseca.

Prijave na natječaj podnose se Tehničkom fakultetu u Rijeci, Vukovarska 58, 51 000 Rijeka, u roku od 8 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Sa pristupnicima koji udovoljavaju uvjetima natječaja, obavit će se razgovor.

Fakultet pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata.

Nakon konačnog odabira kandidata, svi će biti obaviješteni pisanim putem. Dokumentacija se vraća na traženje kandidata.

  • Objavljeno
    jučer

    Let's Grow konferencija

    Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

    jučer

    STEM piknik

    U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

    jučer

    Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

    Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

    jučer

    Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

    U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

    jučer

    Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

    Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

    16. travnja 2024.

    Obavijest o ishodu natječajnog postupka

    Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.