11. svibnja 2018.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na položaju III. vrste, voditelj odsjeka računovodstvenih poslova

za zasnivanje radnog odnosa

1. s jednim službenikom/com na  položaju lll. vrste - voditelj/ca odsjeka računovodstvenih poslova, na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom.

Uvjeti:

1. SSS  ekonomskog smjera
  2. poznavanje jednog stranog jezika
  3. poznavanje rada na osobnom računalu
  4. 3 godina rada u struci na računovodstveno-knjigovodstvenim poslovima (prednost poznavanja  proračunskog računovodstva)

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

1. životopis
  2. dokaz o radnom stažu
  3. dokaz o poznavanju stranog jezika
  4. dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  5. presliku osobne iskaznice
  6. presliku isprave o školskoj spremi

• Natjecati se mogu kandidati oba spola.
  • Probni rok iznosi 1 mjesec.
  • Prijave na natječaj podnose se putem elektronske pošte kadrovska@riteh.hr, u roku od 8 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“.
  • Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
  • Testiranje će biti provedeno s kandidatima iz užeg izbora.
  • Obavijest o rezultatima izbora neće biti dostavljene svim kandidatima, već samo onima koji uđu u uži izbor i budu pozvani na razgovor.
  • Kandidati koji ne budu pozvani na razgovor u roku od 15 dana od zadnjeg dana za prijavu na natječaj, mogu smatrati da nisu primljeni i mogu zatražiti informaciju na broj 051 651 406.
  • Fakultet pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata
  • Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola
    Jučer

Nastupno predavanje

Dr. sc. Tomislav Plavšić održat će nastupno predavanje u utorak 29. svibnja 2018. u 11 sati u učionici U1.

Predavanje

Predavanje Nj.E. g. Mohammada Reza Sadegha, veleposlanika Islamske Republike Iran u Republici Hrvatskoj, na temu „Vanjska politika Islamske Republike Iran“ biti će održano u prostoru Akvarija u srijedu 23. svibnja s početkom u 10:45 sati.

Svibanj 2018
      21. svibnja 2018.

Meni od 21. do 25. svibnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog blagdana Tijelova, u petak 1. lipnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.

Studentski izbori

Izbori za studentske predstavnike u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci bit će održani u utorak 5. lipnja 2018.

IEEE Elevate - Blockchain Technology

Predavanje će se održati u srijedu 23.svibnja 2018. u 15 sati u predavaonici P2.