14. lipnja 2018.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme (radno mjesto IV. vrste, spremačica), zamjena za zaposlenicu na dugotrajnom bolovanju

za sklapanje ugovora o radu na određeno vrijeme

1.) s jednim izvršiteljem/icom na radnom mjestu spremačica (službeni naziv: radna mjesta IV. vrste).

Radni će se odnos zasnovati s trajanjem do povratka sadašnje zaposlenice s bolovanja.

Uvjeti:

- završena osnovna škola

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

• potvrdu Zavoda za mirovinsko osiguranje o ostvarenom stažu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku svjedodžbe

Natjecati se mogu kandidati oba spola.

Prijave na natječaj podnose se najkasnije u roku od 3 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“, Tehničkom fakultetu u Rijeci, Vukovarska 58, 51 000 Rijeka.

Obavijest o rezultatima izbora neće biti dostavljene svim kandidatima, već samo onima koji uđu u uži izbor i budu pozvani na razgovor.

Kandidati koji ne budu pozvani na razgovor u roku od 15 dana od zadnjeg dana za prijavu na natječaj, mogu smatrati da nisu primljeni i mogu zatražiti informaciju na broj 051 651 406.

Fakultet pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata.

danas

INNO2MARE Challenge – sudjelujte u međunarodnom hackathonu!

U sklopu EU projekta INNO2MARE organizira se online hackathon koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2024. Prijave su otvorene za sve zainteresirane za područje programiranja i digitalnih tehnologija u sektoru pomorstva.

Job.Fair 2024.

Pridružite nam se i ove godine na Job.Fairu koji će se održati u četvrtak, 09. svibnja 2024., u auli Fakulteta u trajanju od 9:00 do 15:00 sati. Također, pojedine tvrtke će se predstaviti studentima i kratkim prezentacijama koje započinju u 9:00 sati.

Terenska nastava – posjet tvrtki Vertiv

U petak, 19. travnja 2024. studentice i studenti Tehničkog fakulteta posjetili su tvrtku Vertiv.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.