11. studenoga 2015.

NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

VIŠI LABORANT/STRUČNJAK ZAŠTITE NA RADU, I. ili II. stupnja

za zasnivanje radnog odnosa

s jednim službenikom/com na radnom mjestu II. vrste – viši laborant/stručnjak zaštite na radu I. ili II. stupnja, na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom.

Uvjeti:

• završen preddiplomski ili diplomski studij elektrotehnike ili strojarstva ili sigurnosti, smjer zaštite na radu ili struč. spec. ing. sec.
  • položen državni stručni ispit iz zaštite na radu (opći i posebni dio) pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva
  • položen državni stručni ispit iz zaštite od požara (nije isključni uvjet)
  • poželjno poznavanje zaštite okoliša
  • najmanje 1 godina radnog iskustva u struci
  • poznavanje jednog stranog jezika
  • analitičnost, samostalnost u rad
  • izvrsno poznavanje rada na osobnom računalu.

Osnovni poslovi radnog mjesta:

• poslovi stručnjaka za zaštitu na radu, sukladno Zakonu o zaštiti na radu
  • suradnja i pomoć u pripremi i održavanju nastave odnosno vježbi
  • poslovi zaštite od požara i zaštite okoliša
  • poslovi na održavanju i popravcima u sastavu Tehničke službe

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

1. životopis
  2. dokaz o radnom stažu
  3. dokaz o poznavanju stranog jezika
  4. dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  5. presliku osobne iskaznice
  6. presliku diplome
  7. presliku uvjerenja o položenom ispitu/ispitima

Natjecati se mogu kandidati oba spola.

Probni rok iznosi 3 mjeseca.

Prijave na natječaj podnose se Tehničkom fakultetu u Rijeci, Vukovarska 58, 51 000 Rijeka, u roku od 8 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Nakon konačnog odabira kandidata, svi će biti obaviješteni o ishodu. Dokumentacija se vraća, na traženje kandidata.

20. svibnja 2020.

eBUS 2020 – Budućnost ugodnog stanovanja

Deveta po redu SUPEUS-ova cjelodnevna stručna konferencija za studente „BUS 2020 – Budućnost ugodnog stanovanja“ održava se u subotu, 23.5.2020 u 10 sati.

15. svibnja 2020.

Natječaj za međunarodne edukativne programe

Sveučilište u Rijeci objavilo je Natječaj za dodjelu financijske potpore međunarodnim edukativnim programima koji se izvode na Sveučilištu u Rijeci u 2019./2020. i 2020./2021.

15. svibnja 2020.

Uspjeh studenata Tehničkog fakulteta na međunarodnom natjecanju

Studenti Tehničkog fakulteta Brčić i Berković ostvarili značajan uspjeh na međunarodnom natjecanju EUSPEN Talent Programme.

15. svibnja 2020.

Suradnja udruge eSTUDENT i Tehničkog fakulteta

U sklopu udruge eSTUDENT, u četvrtak, 21. svibnja 2020. održat će se predavanje "Razvoj ugradbenih računalnih sustava u automobilskoj industriji "

14. svibnja 2020.

Webinar ISTRAŽIVAČKI PODACI - ŠTONJIMA?

U ponedjeljak 1. lipnja od 10:00 do 11:30 sati održat će se webinar namijenjen istraživačima, studentima poslijediplomskih i doktorskih studija te knjižničarima, a s temom pohrane istraživačkih podataka u sustavu otvorene znanosti.

11. svibnja 2020.

Drugi krug Erasmus Natječaja za mobilnost studenata

Sveučilište u Rijeci će 18. svibnja 2020. raspisati drugi krug Erasmus Natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka te obavljanja stručne prakse u ljetnom semestru ak. god. 2020./2021. u okviru programa Erasmus.