13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

Maksimalan broj sudionika radionice: 50

U suradnji sa IEEE Zagreb, IEEE Maribor, IEEE Ljubljana organiziramo online radionicu gdje će glavne teme biti duboko učenje i računalni vid.

Maksimalan broj sudionika radionice: 50

Radionica je posvećena studentima IEEE Rijeka i IEEE Zagreb te studentima Tehničkog fakulteta u Rijeci i Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu.

Radionicu će održavati doc. dr. dr. Domen Verber, veleposlanik za NVIDIA sa Sveučilišta u Mariboru te glavna tema radionice je funkcioniranje dubokog učenja o računalnom vidu i vježbama prirodnog jezika.

U sklopu radionice ćete :

- naučiti osnovne tehnike i alate potrebne za učenje modela

- steći iskustvo s čestim vrstama podataka i modelima arhitekture u dubokom učenju

- naučiti prikupljanje povećanog broja podataka radi poboljšanja točnosti modela

- naučiti koristiti prijenos znanja između različitih modela za postizanje učinkovitih rezultata s     manje   podataka i računovodstva

Službeni certifikat NVIDIA dobiva se za uspješnu radionicu (ocijenjen zadatak).

Više o događaju i prijava za događaj na linku: https://forms.gle/hwBmCeT742mErQVX9

Organizatori:

Studentski ogranak IEEE Rijeka

Studentski ogranak IEEE Zagreb

Studentski ogranak IEEE Maribor

Studentski ogranak IEEE Ljubljana

Više o samoj radionici: https://drive.google.com/file/d/1JzUrxTBmq0GGbS7HJgwVTljB5MYiRYm7/view?usp=sharing

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.