6. ožujka 2023.

Obavijest o upisu na programe razlikovne edukacije

Pristupnici će e-mailom biti obaviješteni o rezultatima Natječaja za upis na programe cjeloživotnog ućenja.
Upisi će se obavljati 14. i 15. ožujka 2023. na daljinu („on-line“) putem elektroničke pošte.

SVEUČILIŠTE U RIJECI

TEHNIČKI FAKULTET

Rijeka, 06. 03. 2023.

O B A V I J E S T

O UPISU NA PROGRAME RAZLIKOVNE EDUKACIJE za upis na sveučilišne diplomske studije strojarstva, brodogradnje, elektrotehnike i računarstva

PRISTUPNICI ĆE E-MAILOM, ZBOG ZAŠTITE OSOBNIH PODATAKA ( prema uredbi o zaštiti podataka) BITI OBAVIJEŠTENI O REZULTATIMA NATJEČAJA

Pristupnici koji su zadovoljili uvjete upisa, bit će osobno obavješteni o razultatima natječaja,  trebaju na elektroničku poštu voditelja odgovarajućeg Programa poslati sljedeće dokumente:

• upisni list za cjeloživotno učenje
  • presliku identifikacijske isprave (presliku osobne iskaznice),
  • sliku i potpis u *.jpeg ili*.jpg formatu,
  • dokaz o uplaćenoj školarini.

Sve dokumente potrebno je povezati u RAR ili ZIP arhivu. Arhivu je potrebno nazvati: ime_prezime.rar ili ime_prezime.zip te u ovisnosti o prijavljenom programu dostaviti na sljedeću adresu elektroničke pošte:

Za upis na „Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na sveučilišni diplomski studij Strojarstva“:  goran.gregov@riteh.hr

Za upis na „Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na sveučilišni diplomski studij Brodogradnje“: dunja.legovic@riteh.hr

Za upis na „Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na sveučilišni diplomski studij Elektrotehnike“: branka.dobras@riteh.hr

Za upis na „Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na sveučilišni diplomski studij Računarstva“: dsusanj@riteh.hr

Uplata školarine 530,89 Eura (4.000,00 kn) vrši se na račun Fakulteta, IBAN HR6024020061100110092, poziv na broj: 6615112-OIB polaznika, svrha doznake: ˝ŠKOLARINA ZA PROGRAM CJELOŽIVOTNOG UČENJA˝.

Kandidati koji ponovno upisuju Program (ponavljači) trebaju priložiti samo upisni list sa zaokruženim i po potrebi dopisanim nepoloženim kolegijima. Uz upisni list prilažu i  dokaz o uplaćenoj školarini u iznosu od  „broj nepoloženih kolegija“ x  106,18 Eura (800,00 kn) na navedeni račun, uz odgovarajući poziv na broj.

U slučaju nejasnoća javiti se voditelju odgovarajućeg Programa na navedenu adresu elektroničke pošte.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.