6. rujna 2021.

O B A V I J E S T - O UPISU U PRVE GODINE PREDDIPLOMSKIH SVEUČILIŠNIH STUDIJA U AK. GOD. 2021./2022. - JESENSKI ROK

Upisi na temelju rang lista su od 08.00 do 23.59 sati 20. rujna 2021. Upisi će se obavljati na daljinu („on-line”) putem web aplikacije.

Preuzmite datoteke:

1. slika_potpis.jpeg.

Skenirajte Vašu sliku i potpis, spremite na računalo te jednim od programa za uređivanje slika (npr. Paint) zalijepite sliku i potpis u za to predviđena polja te spremite u istom obliku (slika_potpis.jpeg).

2Anketa za studente prve godine preddiplomskih sveučilišnih studija

Ispunite anketu, spremite na računalu te učitajte datoteku u aplikaciji na za to predviđenom mjestu.

___________________________________________________

Na ovoj poveznici:  Ispunite sportski obrazac (obvezno)

___________________________________________________

Nakon uspješnog aktiviranja AAI@EduHr korisničkog računa potrebno se prijaviti na “STUDOMAT” kako bi ažurirali svoje osobne podatke (dostupno od 01.10.2021 do 30.10.2021.):

UPUTEPrijava_na_studomat_za_ ažuriranje osobnih podataka

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.