8. rujna 2022.

O B A V I J E S T O UPISU U PRVE GODINE PREDDIPLOMSKIH SVEUČILIŠNIH STUDIJA U AK. GOD. 2022./2023. U JESENSKOM ROKU

Upis je moguć za kandidate koji na rang listi imaju upisni broj.
Upisi na temelju rang lista su od 08.00 do 12.59 sati 20. rujna 2022.
Upisi će se obavljati na daljinu („on-line”) putem web aplikacije.

OBAVIJEST - O UPISU u prve godine preddiplomskih sveučilišnih studija u ak.god. 2022./2023. u JESENSKOM ROKU

-----------------------------------------------------

Dokumenti koje je potrebno preuzeti, ispuniti, te dostaviti u web aplikaciju prilikom upisa.

1. Fotografija i potpis > slika_potpis.jpeg

Skenirajte Vašu fotografiju i potpis, spremite na računalo, te pomoću programa za uređivanje slika (npr. Paint) zalijepite fotografiju i potpis u za to predviđena polja, te spremite u istom obliku (slika_potpis.jpeg)

2. Anketa za studente prve godine preddiplomskih sveučilišnih studija > Anketa

Ispunite anketu i spremite na računalo. Anketu ćete učitati u aplikaciju za upise na za to predviđeno mjesto.

-----------------------------------------------------

Na ovoj poveznici ispunite sportski obrazac (obvezno)

-----------------------------------------------------

Nakon uspješno obavljenog upisa i aktiviranog AAI@EduHr korisničkog računa potrebno je prijaviti se na STUDOMAT ( modul Informacijskog sustava visokih učilišta - ISVU - namijenjen studentima ), te ažurirati osobne podatke. Navedeno će biti moguće u periodu od 01.10.2022 do 30.10.2022.

Upute za rad sa Studomatom.

VAŽNA NAPOMENA:

Pristupnici će u svoj pretinac e-pošte (e-mail) dobiti upute za upis i poveznicu (link) za
internetsku aplikaciju do 08:00 sati 20. rujna 2022.

1. Ukoliko ne dobivate e-poruke iz sustava Digitalnih upisa u Vašoj aplikaciji za čitanje e-poruka u mapi "Primljena pošta" provjerite mapu "Neželjena pošta / Spam". Ako tamo nađete tražene e-poruke svakako ih označite da nisu neželjena pošta. U slučaju da tamo nema poruke također provjerite i druge mape, npr. u Google mail-u mapu "Promocije".

2. Mole se kandidati koji su prijavili mail prilikom prijave na državnu maturu s domenom skole.hr (npr. pero.peric@skole.hr) da promijene mail adresu u NispVU sustavu (Nacionalni informacijski sustav prijava na visoka učilišta), a ako to nije moguće da se jave Evidenciji studentske službe na e-mail ( studentska@riteh.hr ) ili telefon i dostave drugu mail adresu (npr. pero.peric@gmail.com).  “

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.