14. srpnja 2021.

OBAVIJEST - Upisi temeljem rješenja o prijelazu sa studija na studij Tehničkog fakulteta Rijeka ili s drugih visokih učilišta u akademsku godinu 2021./2022.

Pristupnici su dužni molbu za prijelaz na željeni studij zajedno sa zahtjevom za priznavanje i vrednovanje prethodnog učenja podnijeti od 01. rujna do 10. rujna. Upisi će se obavljati na daljinu („on-line”) putem WEB aplikacije od 08.00 sati do 23.59 sati 21. rujna 2021.

Poveznica za on-line upise: https://isvuri.riteh.hr/digupisi/

OBAVIJEST - Upisi temeljem rješenja o prijelazu sa studija na studij Tehničkog fakulteta Rijeka ili s drugih visokih učilišta u akademsku godinu 2021./2022.

Preuzmite datoteku:

slika_potpis.jpeg.

Skenirajte Vašu sliku i potpis, spremite na računalo te jednim od programa za uređivanje slika (npr. Paint) zalijepite sliku i potpis u za to predviđena polja te spremite u istom obliku (slika_potpis.jpeg).

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

NVIDIA radionica: Osnove dubokog učenja 👁🗨
    Kada: 17. Rujna 2021. u 9h 📅⏰
    Gdje: MS Teams 💻
    Cijena: besplatno za studente 👩🎓👨🎓
    Maksimalan broj sudionika radionice: 50

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.