Zavod za elektroenergetiku

18. lipnja 2015.

Obrana doktorske disertacije

Andrea Andrijašević, dipl. ing. obranila je doktorski rad pod nazivom "Metoda slijepe estimacije vremena odjeka temeljena na značajkama govornoga signala" (Blind method of reverberation time estimation based on speech signal features) u četvrtak, 11. lipnja 2015., na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Mentori doktorske disertacije bili su prof. dr. sc. Hrvoje Domitrović (Fakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb) te izv. prof. dr. sc. Miroslav Vrankić (Tehnički fakultet, Rijeka), dok su povjerenstvo za obranu činili prof. dr. sc. Damir Seršić, izv. prof. dr. sc. Kristian Jambrošić (Fakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb) i izv. prof. dr. sc. Viktor Sučić (Tehnički fakultet, Rijeka).