16. lipnja 2016.

Odluka o nastupnom predavanju

Dr. sc. Dunja Legović, dipl. ing. brodogradnje održat će nastupno predavanje u utorak 28. lipnja 2016. u 11:00 sati u prostoriji U7.

Sveučilište u Rijeci

TEHNIČKI FAKULTET

- Dekan -

KLASA: 130-02/16-01/01

UR. BROJ: 2170-57-01-16-10

Rijeka, 15.lipnja 2016.

Temeljem članka 2. stavak 3. Odluke o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja („Narodne novine“ br. 129/05) donosim

O D L U K U

o terminu održavanja nastupnog predavanja

Viša asistentica dr. sc. Dunja Legović, dipl. ing. brodogradnje, pristupnica za izbor u znanstveno-nastavno zvanje docentica, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Brodogradnja, znanstvenu granu Hidromehanika plovnih i pučinskih objekata, održat će nastupno predavanje pred nastavnicima i studentima, sukladno odredbama Odluke o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja.

Nastupno predavanje bit će održano

u utorak 28. lipnja 2016. u 11:00 sati u prostoriji U7.

Tema nastupnog predavanja je: „Pokus vlastitog pogona modela broda”

Nastupno će predavanje ocijeniti  Stručno povjerenstvo u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Roko Dejhalla, dipl. ing.

2. Prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić, dipl. ing.

3. Prof. dr. sc. Nastia Degiuli, dipl. ing. (FSB Zagreb)

Uz članove Stručnog povjerenstva nastupno predavanje obvezni su slušati i studenti te još najmanje pet nastavnika članova Fakultetskoga vijeća.

Nastupno predavanje traje jedan nastavni sat.

ODLUKA

D e k a n

Prof. dr. sc. Goran Turkalj

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

NVIDIA radionica: Osnove dubokog učenja 👁🗨
    Kada: 17. Rujna 2021. u 9h 📅⏰
    Gdje: MS Teams 💻
    Cijena: besplatno za studente 👩🎓👨🎓
    Maksimalan broj sudionika radionice: 50

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.