11. siječnja 2018.

Odluka o osnivanju Projektnog tima GDPR

Odluka o osnivanju Projektnog tima za usuglašavanje mjera i procedura iz područja zaštite osobnih podataka na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci s odredbama GDPR Uredbe 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća o zaštiti osobnih podataka donijeta je 11. siječnja 2018. godine.

Jučer

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

Srpanj 2018
      16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.

Pripremni seminar iz matematike

Pripremni seminar iz matematike, namijenjen studentima prvih godina, održavat će se od 25. do 27. rujna 2018.

Pripremni seminar iz programiranja

Pripremni seminar iz programiranja, za studente prvih godina, održavat će se od 24. do 27. rujna 2018.