30. listopada 2018.

ODLUKA O PONIŠTENJU DIJELA NATJEČAJA

ODLUKA O PONIŠTENJU

Odluka o poništenju dijela natječaja

Poništava se točka 1. natječaja objavljenog u „Novom listu“  02. listopada 2018., „Narodnim novinama“ 03. listopada 2018. i na web stranici Tehničkog fakulteta 01. listopada 2018. godine, a  koja glasi:

„1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, za rad na Zavodu za računarstvo.“

Ostale točke objavljenog Natječaja ostaju na snazi.

Studeni 2018
      13. studenoga 2018.

AI BattleGround

Održat će se četvrti po redu AI BattleGround

12. studenoga 2018.

Bistro_RITEH

Tjedna ponuda menija

8. studenoga 2018.

Godišnja Elmer L Hann nagrada "Society of Naval Architects and Marine Engineers" za najbolji rad u brodogradnji

Na svečanom "Ship Production Symposium - 2018.", održanoj u SAD-u nagradu za najbolji rad dobio je doc. dr. sc. Damir Kolić za "Lean IHOP Transformation of Shipyard Erection Block Construction", zajedno s autorima izv. prof. Sašom Sladićem i prof. dr. sc. Richardom Storchom.

5. studenoga 2018.

58. obljetnica Tehničkog fakulteta

Pozivamo vas na svečanost povodom obilježavanja 58. obljetnice Fakulteta koja će biti održana u petak 9. studenog 2018. u 11 sati u predavaonici P1/P2.