30. listopada 2018.

ODLUKA O PONIŠTENJU DIJELA NATJEČAJA

ODLUKA O PONIŠTENJU

Odluka o poništenju dijela natječaja

Poništava se točka 1. natječaja objavljenog u „Novom listu“  02. listopada 2018., „Narodnim novinama“ 03. listopada 2018. i na web stranici Tehničkog fakulteta 01. listopada 2018. godine, a  koja glasi:

„1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, za rad na Zavodu za računarstvo.“

Ostale točke objavljenog Natječaja ostaju na snazi.

Danas
      danas

STEM Games 2019. godine

I na ovogodišnjim STEM Gamesima ekipe Tehničkog fakulteta su postigle zapažene rezultate.

Jučer

Meni od 27. svibnja do 02. lipnja 2019.

Svibanj 2019
      24. svibnja 2019.

RITEH RUN TEAM ponovo uspješan

RITEH RUN TEAM osvojio je 2. mjesto u poslovnoj utrci B2Run u kategoriji srednjih tvrtki

23. svibnja 2019.

Održavanje prvog elektrotehničkog Hackathona u Hrvatskoj: eHackIt

U sklopu studentskog natjecanja Elektroboj, 1. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva održat će se prvi elektrotehnički Hackathon u Hrvatskoj.

23. svibnja 2019.

Održana je terenska nastava

Studenti preddiplomskog stručnog studija strojarstva Tehničkog fakulteta u sklopu terenske nastave iz kolegija Obradni strojevi, Alati i naprave, dana 22. svibnja 2019. posjetili su poduzeća Kern d.o.o. u Kozini te Kolektor Orodjarna d.o.o., LIV Systems d.o.o. i Kolektor ATP d.o.o. u Postojni.

22. svibnja 2019.

NajProfesor/ica

INA poziva studente da odaju priznanja najboljim srednjoškolskim profesorima kroz natječaj NajProfesor/ica.