1. lipnja 2020.

Odluka o poništenju dijela natječaja

Odluka o poništenju dijela natječaja

Poništava se točka 2. natječaja objavljenog u „Novom listu“  04. ožujka 2020., „Narodnim novinama“ 04. ožujka 2020. i na web stranici Tehničkog fakulteta 02. ožujka 2020. godine, a  koja glasi:

Jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti, za rad na Zavodu za tehničku mehaniku.”

Točka 1. objavljenog Natječaja ostaje na snazi.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.