10. travnja 2017.

Odluka o provedbi mjera zaštite na radu, zabrane pušenja i uzimanja alkoholnih pića i drugih sredstava ovisnosti na mjestima rada

Na WEB stranicama Fakulteta objavljena je Odluka

Na WEB stranicama Fakulteta, u folderu Opći akti i dokumenti, objavljena je Odluka o provedbi mjera zaštite na radu, zabrane pušenja i uzimanja alkoholnih pića i drugih sredstava ovisnosti na mjestima rada.

Danas
      17. listopada 2017.

AWS Adria 2017 konferencija

AWS partneri Coadria, Hexis i NVTEH u suorganizaciji s AWS-om pozivaju Vas da sudjelujete na prvoj Amazon Web Service (AWS) konferenciji u Hrvatskoj – AWS Adria 2017, 27. i 28. listopada u Opatiji i Rijeci.
      16. listopada 2017.

Meni od 16. do 20. listopada 2017.
      13. listopada 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva TDR d.o.o. iz Rovinja i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.