13. studenoga 2015.

Omogućeno korištenje usluge Office 365.

Kroz Sveučilišni informatički Centar Sveučilišta u Rijeci svim djelatnicima
Sveučilišta u Rijeci omogućeno je korištenje usluge Office 365.

Prednosti ove usluge su:
.         omogućuje pohranu 1TB podataka u oblaku,
.         mogućnost korištenja Office alata online,
.         5 besplatnih instalacija Office 365 ProPlus za računala (PC/MAC),
.         5 besplatnih instalacija za pametne telefone / tablete.

Pristup djelatnicima omogućen je na stranici : https://portal.office.com .

Detaljnije o svemu možete vidjeti u uputi za spajanje na sustav i instaliranje dostupnih aplikacija na:
http://sic.uniri.hr/files/Dokumenti/Upute/UputaOffice365_1_1latest.pdf .

Omogućavanje korištenja usluge Office 365 za studente vezano je uz preusmjeravanje njihove elektroničke pošte na Office365. Primarna adresa elektroničke pošte (ime@student.uniri.hr) i dalje ostaje ista.

Predviđeno preusmjeravanje pošte planirano je za vikend 12./13. prosinca. Stari mail sustav na serveru posta.uniri.hr i pristup na web verziju https://mail.uniri.hr/ ostat će dostupan sljedećih 6 mjeseci. U tom periodu studenti će moći prebaciti svoje poruke na novi sustav ili ih arhivirati. Od vikenda 12./13. prosinca studenti će primati elektroničku poštu na Office 365 sandučić elektroničke pošte, odnosno za one koji su imali podešeno preusmjeravanje na Google mail i na njega.

Detaljnija obavijest i upute o proceduri za studente će biti dostavljena naknadno.

20. svibnja 2020.

eBUS 2020 – Budućnost ugodnog stanovanja

Deveta po redu SUPEUS-ova cjelodnevna stručna konferencija za studente „BUS 2020 – Budućnost ugodnog stanovanja“ održava se u subotu, 23.5.2020 u 10 sati.

15. svibnja 2020.

Natječaj za međunarodne edukativne programe

Sveučilište u Rijeci objavilo je Natječaj za dodjelu financijske potpore međunarodnim edukativnim programima koji se izvode na Sveučilištu u Rijeci u 2019./2020. i 2020./2021.

15. svibnja 2020.

Uspjeh studenata Tehničkog fakulteta na međunarodnom natjecanju

Studenti Tehničkog fakulteta Brčić i Berković ostvarili značajan uspjeh na međunarodnom natjecanju EUSPEN Talent Programme.

15. svibnja 2020.

Suradnja udruge eSTUDENT i Tehničkog fakulteta

U sklopu udruge eSTUDENT, u četvrtak, 21. svibnja 2020. održat će se predavanje "Razvoj ugradbenih računalnih sustava u automobilskoj industriji "

14. svibnja 2020.

Webinar ISTRAŽIVAČKI PODACI - ŠTONJIMA?

U ponedjeljak 1. lipnja od 10:00 do 11:30 sati održat će se webinar namijenjen istraživačima, studentima poslijediplomskih i doktorskih studija te knjižničarima, a s temom pohrane istraživačkih podataka u sustavu otvorene znanosti.

11. svibnja 2020.

Drugi krug Erasmus Natječaja za mobilnost studenata

Sveučilište u Rijeci će 18. svibnja 2020. raspisati drugi krug Erasmus Natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka te obavljanja stručne prakse u ljetnom semestru ak. god. 2020./2021. u okviru programa Erasmus.