10. svibnja 2017.

Otvorene prijave na utrku AKADEMSKI ZEC

Utrka Akademski zec na kastavskim šetnicama u nedjelju, 28. svibnja s početkom u 10:00 sati.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci, u suradnji s Riječkim športskim sveučilišnim savezom (RŠSS) i Gradom Kastvom, četvrtu godinu za redom organizira utrku Akademski zec na kastavskim šetnicama u nedjelju, 28. svibnja s početkom u 10:00 sati. Ovim putem obavještavamo Vas kako su dana 09.05.2017. otvorene prijave za utrku, na koje ste svi srdačno pozvani.

Više informacija o samom natječaju nalazi se na linku

Unaprijed Vam zahvaljujemo i radujemo se Vašem dolasku.

Jučer

Meni od 11. do 15. prosinca 2017.

Prosinac 2017
      7. prosinca 2017.

Međunarodni dan ljudskih prava

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana ljudskih prava, Udruga „Universitas“ u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci organizira okrugli stol na temu ljudskih prava u Republici Hrvatskoj u ponedjeljak, 11. prosinca 2017. u 17.00 sati u vijećnici Grada Rijeke.

6. prosinca 2017.

Uvodna radionica za znanstvenike i studente: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“

Centar za napredno računanje i modeliranje održat će uvodnu radionicu pod nazivom: „Implementacija superračunalnog sustava Bura u istraživanju i znanosti“ dana 19. prosinca 2017. godine u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

4. prosinca 2017.

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto

Natječaj za izbor u stručno zvanje i na radno mjesto viši stručni suradnik (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)

4. prosinca 2017.

Meni od 4. do 8. prosinca 2017.

1. prosinca 2017.

Potpisan ugovor o suradnji s tvrtkom Rimac automobili

Dana 01.12.2017. Dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić i predstanik tvrtke Rimac automobili Aco Momčilović, potpisali su Ugovor o suradnji koji omogućuje zajedničkog prijavljivanje znanstvenoistraživačkih projekata te suradnju na istraživanju i stručnom usavršavanju studenata.