28. kolovoza 2017.

Početak nastave za 1. godine preddiplomskih sveučilišnih i stručnih studija

Početak nastave za 1. godine preddiplomskih sveučilišnih studija strojarstva, brodogradnje, elektrotehnike i računarstva te preddiplomskih stručnih studija strojarstva, brodogradnje i elektrotehnike

Nastava će započeti uvodnim satom s osnovnim informacijama o studiju, koji će se održati u predavaonicama P1 i P2 prema sljedećem rasporedu:

• preddiplomski sveučilišni studiji strojarstva, brodogradnje i računarstva

- u utorak 26. rujna 2017. godine s početkom u 9,00 sati,

• preddiplomski sveučilišni studij elektrotehnike i preddiplomski stručni studiji strojarstva,

brodogradnje i elektrotehnike

- u srijedu 27. rujna 2017. godine s početkom u 9,00 sati.

Jučer

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

Srpanj 2018
      19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.

12. srpnja 2018.

Pripremni seminar iz matematike

Pripremni seminar iz matematike, namijenjen studentima prvih godina, održavat će se od 25. do 27. rujna 2018.