28. kolovoza 2017.

Početak nastave za 1. godine preddiplomskih sveučilišnih i stručnih studija

Početak nastave za 1. godine preddiplomskih sveučilišnih studija strojarstva, brodogradnje, elektrotehnike i računarstva te preddiplomskih stručnih studija strojarstva, brodogradnje i elektrotehnike

Nastava će započeti uvodnim satom s osnovnim informacijama o studiju, koji će se održati u predavaonicama P1 i P2 prema sljedećem rasporedu:

• preddiplomski sveučilišni studiji strojarstva, brodogradnje i računarstva

- u utorak 26. rujna 2017. godine s početkom u 9,00 sati,

• preddiplomski sveučilišni studij elektrotehnike i preddiplomski stručni studiji strojarstva,

brodogradnje i elektrotehnike

- u srijedu 27. rujna 2017. godine s početkom u 9,00 sati.

Jučer
    Rujan 2017
      20. rujna 2017.

Obavijest o održavanju javnog izlaganja

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na sveučilišnom poslijediplomskom studiju pristupnika Dinka Đurđevića, mag. ing. oecoing. održat će se u petak 29. rujna 2017. godine s početkom u 10.00 sati u prostoriji U2.
      19. rujna 2017.

Prijave na Cisco edukaciju za rad s računalnim mrežama

U tijeku su prijave na edukaciju za stjecanje praktičnih znanja u održavanju i implementaciji računalnih mreža, prema programu i uz podršku vodeće svjetske kompanije na području mrežnih tehnologija - Cisco.

IEEEXtreme_11.0

Otvorena Skriptarnica

Od 18. rujna 2017. otvorena je Skriptarnica Radno vrijeme je od 7:30 do 15:30 sati.

3DEXPERIENCE event

U sklopu potpisivanja sporazuma o osnivanju 3DEXPERIENCE STEM Lab-a (RiTeh-CADCAM Group-AITAC) održat će se brojne prezentacije i prikazi CAD mogućnosti 3DEXPERIENCE platforme.