22. rujna 2020.

Početak nastave za 1. godine preddiplomskih sveučilišnih studija strojarstva, brodogradnje, elektrotehnike i računarstva

Nastava će započeti uvodnim satom u srijedu 23. rujna 2020. godine s početkom u 9,00 sati u virtualnom okruženju putem platforme za udaljeni pristup.
Sastanak novoupisanih studenata s voditeljima pojedinih studija održat će se na Fakultetu u petak, 25. rujna 2020. godine u predavaonicama P1 i P2.

Nastava će započeti uvodnim satom s osnovnim informacijama o studiju, koji će se održati u srijedu 23. rujna 2020. godine s početkom u 9,00 sati u virtualnom okruženju putem platforme za udaljeni pristup. Poveznicu za pristup platformi studenti će dobiti elektroničkom poštom.

Sastanak novoupisanih studenata s voditeljima pojedinih studija održat će se na Fakultetu u petak, 25. rujna 2020. godine u predavaonicama P1 i P2, prema rasporedu studenata koji će biti objavljen tijekom sljedećeg tjedna. Studenti su se dužni pridržavati navedenog rasporeda. Prilikom boravka na Fakultetu, studenti su se dužni pridržavati propisanih epidemioloških mjera, uz obavezno nošenje zaštitnih maski za lice u prostorima Fakulteta.

danas

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

danas

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).

INNO2MARE Challenge – sudjelujte u međunarodnom hackathonu!

U sklopu EU projekta INNO2MARE organizira se online hackathon koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2024. Prijave su otvorene za sve zainteresirane za područje programiranja i digitalnih tehnologija u sektoru pomorstva.

23. travnja 2024.

Job.Fair 2024.

Pridružite nam se i ove godine na Job.Fairu koji će se održati u četvrtak, 09. svibnja 2024., u auli Fakulteta u trajanju od 9:00 do 15:00 sati. Također, pojedine tvrtke će se predstaviti studentima i kratkim prezentacijama koje započinju u 9:00 sati.

23. travnja 2024.

Terenska nastava – posjet tvrtki Vertiv

U petak, 19. travnja 2024. studentice i studenti Tehničkog fakulteta posjetili su tvrtku Vertiv.

18. travnja 2024.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr