3. srpnja 2018.

POMOĆ STUDENTIMA U PRONALASKU PRIVATNOG SMJEŠTAJA

Otvaranje Studentskog naselja „Trsat“ uvelike je povećalo broj smještajnih kapaciteta Studentskog centra Rijeka. Nažalost, kapaciteti i dalje ne zadovoljavaju potražnju za studentskim smještajem.

U želji da pomogne studentima koji na natječaju za smještaj za akademsku godinu 2018. / 2019. neće ostvariti pravo na subvencionirani smještaj ili ne žele boraviti u smještajnim kapacitetima studentskih naselja, Studentski centar Rijeka na Facebooku objavljuje ponudu i potražnju za smještajem u privatnim sobama i stanovima. Studentski centar poziva vlasnike soba i stanova (ponudu) kao studente koji traže privatni smještaj (potražnju) da se jave kako bi njihovi oglasi bili objavljeni na Facebook stranici „Privatni smještaj – Studentski centar Rijeka“.

Molimo Vas da Vama poznate vlasnike stanova kao i studente koji traže smještaj informirate o našoj inicijativi.

Ponudu ili upit je potrebno poslati na e – mail adresu: scri.smjestaj@gmail.com ili u Inbox Facebook stranice „Privatni smještaj – Studentski centar Rijeka“. Ljubazno Vas molim da SC-u dostavite gotov tekst oglasa koji će isti oglasiti na Facebooku. Osim teksta, moguća je i objava fotografija stanova i soba.

Više informacija možete dobiti pozivom na broj telefona 051 / 584 - 545 (od ponedjeljka do petka od 7 do 15 sati).

Usluge oglašavanja stanova i objave potražnje za istima su besplatne.

Studentski centar Rijeka ne nudi usluge posredovanja već isključivo prosljeđuje informacije studentima korisnicima društvenih mreža SC Rijeka.
Studentski centar Rijeka ne odgovara za sadržaj i istinitost oglasa.
Studentski centar Rijeka ne odgovara za zaštitu osobnih podataka te sukladno tome molimo osobe da iste ne objavljuju već da se šalju na e – mail ili u inbox Facebook stranice.

Jučer
    Studeni 2018
      13. studenoga 2018.

AI BattleGround

Održat će se četvrti po redu AI BattleGround

12. studenoga 2018.

Bistro_RITEH

Tjedna ponuda menija

8. studenoga 2018.

Godišnja Elmer L Hann nagrada "Society of Naval Architects and Marine Engineers" za najbolji rad u brodogradnji

Na svečanom "Ship Production Symposium - 2018.", održanoj u SAD-u nagradu za najbolji rad dobio je doc. dr. sc. Damir Kolić za "Lean IHOP Transformation of Shipyard Erection Block Construction", zajedno s autorima izv. prof. Sašom Sladićem i prof. dr. sc. Richardom Storchom.

5. studenoga 2018.

58. obljetnica Tehničkog fakulteta

Pozivamo vas na svečanost povodom obilježavanja 58. obljetnice Fakulteta koja će biti održana u petak 9. studenog 2018. u 11 sati u predavaonici P1/P2.