3. srpnja 2018.

POMOĆ STUDENTIMA U PRONALASKU PRIVATNOG SMJEŠTAJA

Otvaranje Studentskog naselja „Trsat“ uvelike je povećalo broj smještajnih kapaciteta Studentskog centra Rijeka. Nažalost, kapaciteti i dalje ne zadovoljavaju potražnju za studentskim smještajem.

U želji da pomogne studentima koji na natječaju za smještaj za akademsku godinu 2018. / 2019. neće ostvariti pravo na subvencionirani smještaj ili ne žele boraviti u smještajnim kapacitetima studentskih naselja, Studentski centar Rijeka na Facebooku objavljuje ponudu i potražnju za smještajem u privatnim sobama i stanovima. Studentski centar poziva vlasnike soba i stanova (ponudu) kao studente koji traže privatni smještaj (potražnju) da se jave kako bi njihovi oglasi bili objavljeni na Facebook stranici „Privatni smještaj – Studentski centar Rijeka“.

Molimo Vas da Vama poznate vlasnike stanova kao i studente koji traže smještaj informirate o našoj inicijativi.

Ponudu ili upit je potrebno poslati na e – mail adresu: scri.smjestaj@gmail.com ili u Inbox Facebook stranice „Privatni smještaj – Studentski centar Rijeka“. Ljubazno Vas molim da SC-u dostavite gotov tekst oglasa koji će isti oglasiti na Facebooku. Osim teksta, moguća je i objava fotografija stanova i soba.

Više informacija možete dobiti pozivom na broj telefona 051 / 584 - 545 (od ponedjeljka do petka od 7 do 15 sati).

Usluge oglašavanja stanova i objave potražnje za istima su besplatne.

Studentski centar Rijeka ne nudi usluge posredovanja već isključivo prosljeđuje informacije studentima korisnicima društvenih mreža SC Rijeka.
Studentski centar Rijeka ne odgovara za sadržaj i istinitost oglasa.
Studentski centar Rijeka ne odgovara za zaštitu osobnih podataka te sukladno tome molimo osobe da iste ne objavljuju već da se šalju na e – mail ili u inbox Facebook stranice.

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.