3. srpnja 2018.

POMOĆ STUDENTIMA U PRONALASKU PRIVATNOG SMJEŠTAJA

Otvaranje Studentskog naselja „Trsat“ uvelike je povećalo broj smještajnih kapaciteta Studentskog centra Rijeka. Nažalost, kapaciteti i dalje ne zadovoljavaju potražnju za studentskim smještajem.

U želji da pomogne studentima koji na natječaju za smještaj za akademsku godinu 2018. / 2019. neće ostvariti pravo na subvencionirani smještaj ili ne žele boraviti u smještajnim kapacitetima studentskih naselja, Studentski centar Rijeka na Facebooku objavljuje ponudu i potražnju za smještajem u privatnim sobama i stanovima. Studentski centar poziva vlasnike soba i stanova (ponudu) kao studente koji traže privatni smještaj (potražnju) da se jave kako bi njihovi oglasi bili objavljeni na Facebook stranici „Privatni smještaj – Studentski centar Rijeka“.

Molimo Vas da Vama poznate vlasnike stanova kao i studente koji traže smještaj informirate o našoj inicijativi.

Ponudu ili upit je potrebno poslati na e – mail adresu: scri.smjestaj@gmail.com ili u Inbox Facebook stranice „Privatni smještaj – Studentski centar Rijeka“. Ljubazno Vas molim da SC-u dostavite gotov tekst oglasa koji će isti oglasiti na Facebooku. Osim teksta, moguća je i objava fotografija stanova i soba.

Više informacija možete dobiti pozivom na broj telefona 051 / 584 - 545 (od ponedjeljka do petka od 7 do 15 sati).

Usluge oglašavanja stanova i objave potražnje za istima su besplatne.

Studentski centar Rijeka ne nudi usluge posredovanja već isključivo prosljeđuje informacije studentima korisnicima društvenih mreža SC Rijeka.
Studentski centar Rijeka ne odgovara za sadržaj i istinitost oglasa.
Studentski centar Rijeka ne odgovara za zaštitu osobnih podataka te sukladno tome molimo osobe da iste ne objavljuju već da se šalju na e – mail ili u inbox Facebook stranice.

21. rujna 2018.

LTH Metalni lijev raspisuje natječaj za stipendije

Pozivaju sve studente koji se obrazuju za zanimanja iz područja strojarstva. Prijave će biti prikupljene do 30.09.2018., a kandidati će biti obaviješteni o rezultatima izbora do 15.10.2018

20. rujna 2018.

Održavanje manifestacije "Rijeka tehnologije"

Pozivamo Vas na popularno-znanstvenu manifestaciju „Rijeka tehnologije“

19. rujna 2018.

Zajednički izborni kolegiji u 2018./2019. ak. god.

Objavljen je popis zajedničkih izbornih kolegija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica koje studenti, pored izbornih kolegija na matičnoj instituciji, mogu izabrati u ljetnom i zimskom semestru 2018./2019. akademske godine.

19. rujna 2018.

My First Conference 2018

My First Conference 2018 na Pomorskom fakultetu u Rijeci.

17. rujna 2018.

Pripremni seminar iz programiranja - prijave

Prijave na Pripremni seminar iz programiranja dostupne su putem poveznice

17. rujna 2018.

Donacija tvrtke GME

Tvrtka GME uslužni obrt iz Sunje donirala je opremu te izvela elektromontažne radove u sklopu laboratorija za elektronergetiku, čime je dovršen funkcionalan, pokazni model distribucijske transformatorske stanice 10/0,4 kV. Veliko hvala cjelokupnoj GME ekipi!