10. travnja 2017.

Posebna ponuda HNK Ivana pl. Zajca

Koncert Gloria pod dirigentskom palicom Nicolette Olivieri u srijedu, 19. travnja 2017. u 20.00h.

Poziv HNK Ivana pl. Zajca na koncert Gloria koji će pod dirigentskom palicom Nicolette Olivieri biti održan u  srijedu, 19. travnja 2017. u 20.00 te posebnu ponudu za djelatnike Sveučilišta koja uključuje popust od 30 % na redovnu cijenu ulaznice.

Za rezervacije i dodatne informacije dovoljno je obratiti se Uredu prodaje HNK Ivana pl. Zajca na tel. 051/355-924 ili putem mailatamara.sanko.ajdini@hnk-zajc.hr.

Obavještavamo vas da HNK Ivana pl. Zajca i ove godine nastavlja s Gourmet pričom u sklopu manifestacije Ri gastro Turističke zajednice grada Rijeke; Tjedan šparoga bit će održan također u srijedu 19. travnja, od 18.30 do 20 ispred zgrade Kazališta.

Na početku ovogodišnje epizode manifestacije Ri gastro, Gourmet priča će, kao i uvijek do sada, okupiti brojne ugostitelje Rijeke i okolice koji će za simboličan iznos od 10,00 kn nuditi slasne kvarnerske delicije na temu šparoga, a cilj je ponovno humanitaran – prikupljanje pomoći za odjel onkologije i hematologije Dječje bolnice Kantrida u organizaciji Humanitarne udruge „Riječko srce“.

Poziv

Let's Grow konferencija

Molimo zainteresirane studentice i studente da se jave Vanji Čotić Poturić, v. pred.: vcotic@riteh.uniri.hr

STEM piknik

U subotu, 12. travnja 2024., studij brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, kao i Riteh Racing Team, sudjelovali su na manifestaciji STEM Piknik 2.0.

18. travnja 2024.

Kick-off sastanak projekta "EVERYONE"

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci bio je domaćin kick-off sastanku projekta "EVERYONE" (Energy harVesting EuRope YOuNg Engineers) 2. travnja 2024.

18. travnja 2024.

Na FERIT-u održan sastanak uprava tehničkih fakulteta

U petak 12. travnja 2024. FERIT - Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek bio je domaćin sastanka uprava tehničkih fakulteta.

Komemoracija za prof. emer. dr. sc. Špiru Miloševića

Komemoracija će se održati u srijedu, 24. travnja 2024. godine, u 10:00 sati u Vijećnici Tehničkog fakulteta u Rijeci.

16. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.